Radca v životných situáciách

Život je plný situácií, ktoré len ťažko vyriešite bez peňazí. Niektoré z nich Vám predstavíme a poradíme, ako môžete postupovať, ak Vám potrebná čiastka chýba.

Ako finančne zvládnuť prírastok do rodiny

Ako finančne zvládnuť prírastok do rodiny

"Každý týždeň niekoľko tisíc za plienky, detskú kozmetiku, kaše a ďalšiu výživu. Mesačne potom ďalšie výdavky za oblečenie, hračky a nákupy v lekárni. Ďalej pravidelné platby za kurzy cvičenia mamičiek s deťmi a návštevy detských centier. A to už máme za sebou obstaranie postieľky, kočíka a autosedačky, a pred sebou zariadenie detskej izby, kúpu vozíka za bicykel a ďalšie a ďalšie veci, bez ktorých sa len ťažko zaobídeme. "Kde na to máme brať z materskej az jedného priemerného príjmu?"

Viac
Nákup nového auta z druhej ruky

Nákup nového auta z druhej ruky

Dodnes, keď si na to spomeniem, sa mi chveje hlas. Volám do autoservisu, ako to vyzerá s mojím dlhoročným parťákom na cestách s nádejou, že tisícka na opravu bude stačiť. Dozvedám sa ale nemilosrdnú pravdu: "Kúpte si niečo lepšie, toto je odpísané".

Sťahovanie? To je hračka, keď na to máte

Sťahovanie? To je hračka, keď na to máte

Zabaliť celé svoje živobytie do papierových krabíc a presťahovať sa nespôsobuje len duševný, ale často aj finančný otras. Situácia často vyzerá takto: Našli ste si na prenájom väčší byt. Zaplatili ste províziu realitke, kauciu vo výške dvoch nájmov majiteľovi bytu a sťahovaciu firmu. Zostali Vám prázdne vrecká a hlboké mínus na účte.

Ako preklenúť výpadok príjmu pri zmene zamestnania

Ako preklenúť výpadok príjmu pri zmene zamestnania

Jedného dňa si poviete, že už toho máte dosť a dáte výpoveď bez toho aby ste si uvedomili, že nájsť inú prácu môže byť beh na dlhú trať. A tak sa môže stať, že Vám za pár mesiacov na účet miesto výplaty príde podpora, ktorá ani zďaleka nepokryje Vaše mesačné výdavky.

Keď sa chcete cítiť a vyzerať lepšie

Keď sa chcete cítiť a vyzerať lepšie

Jana z Dubnice nad Váhom je mama troch dospievajúcich detí. Nedávno sa psychicky i finančne vysporiadala s rozpadom dlhoročného manželstva. V práci sa jej darí a verí, že má pred sebou novú etapu svojho života. Potrebovala by ale zdvihnúť sebavedomie - roky každodennej starostlivosti o deti a domácnosť a bolestivý rozvod na jej zovňajšku zanechali svoje stopy.

Úverové podmienky priamo pre Vás

Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy
Kde nájdem kód zmluvy?Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy

Slovník pojmov

V Slovníku pojmov nájdete výrazy týkajúce sa všetkých produktov, ktoré vám ponúkame:

Prejsť na slovník pojmov

Kontakty

  • Klientska linka
    0850|11|11|18
  • Klientska linka auto
    033|776|74|04
Zobrazit všetky kontakty