Slovník pojmov

Zadajte konkrétny termín, ktorý chcete vysvetliť, alebo hľadajte podľa abecedy.

A

Akontácia

Je čiastočná platba vopred v prípade čerpania účelového úveru alebo lízingu. Jedná sa o prvú, väčšinou navýšenú platbu. Je uvádzaná v percentách z celkovej ceny zaobstaranej veci. Spravidla sa pohybuje od 10% vyššie.

Súvisiace pojmy: Auto úver, Čerpanie úveru, Ideal Credit, Nulové navýšenie, Účelový úver

Aktivácia karty

Je proces, ktorým si držiteľ karty sprístupní služby, ktoré karta ponúka. Aktivácia kariet vydávaných Home Creditom je zadarmo a prebieha telefonicky na aktivačnom čísle Home Creditu (číslo telefonickej linky je 0850 111 161 pre Striebornú kartu a Kreditnú kartu Home Credit, 0850 003 020 pre Premia karty).

Súvisiace pojmy: Bezhotovostná platba, Bezúročné obdobie, Blokácia karty, Clubcard kreditná karta, Co-brandová kreditná karta (Premia karta), Debetná karta, Držiteľ karty, Embosovaná karta, Kreditná karta, Kreditná karta Home Credit, Kreditná karta Českej poisťovne Slovensko, Nákupná karta Premia, PIN, Platobná (banková) karta, Poistenie proti zneužitiu karty, Premia karta Broker Consulting, Premia karta Českej poisťovne, Revolvingový úver, Strieborná karta Home Credit, Úverová karta

Auto úver

Je úver, ktorý ponúka Home Credit na financovanie nákupu nového alebo ojazdeného vozidla. Výhodou týchto produktov je možnosť nulovej akontácie, variabilná dĺžka splácania od dvoch do siedmich rokov a pevná výška mesačných splátok podľa dohodnutého splátkového kalendára. Uzavretie úverovej zmluvy prebieha rýchlo a jednoducho priamo v mieste, kde si klient automobil vybral.

Súvisiace pojmy: Akontácia, Ideal Credit, Účelový úver, Poistenie

Úverové podmienky priamo pre Vás

Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy
Kde nájdem kód zmluvy?Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy

Slovník pojmov

V Slovníku pojmov nájdete výrazy týkajúce sa všetkých produktov, ktoré vám ponúkame:

Prejsť na slovník pojmov

Kontakty

  • Klientska linka
    0850|11|11|18
  • Klientska linka auto
    033|776|74|04
Zobrazit všetky kontakty