Zásady Home Creditu

  • Pri poskytovaní pôžičiek na súkromné účely spotrebiteľom, ktorí riadne splácajú, dodržiava spoločnosť Home Credit nasledujúce zásady
  • Vážime si Vás a ste pre nás rovnocenným partnerom. Preto Vám chceme čo najviac uľahčiť život s pôžičkou.
  • Vždy budeme rešpektovať Vaše práva. Náš vzájomný vzťah nekončí podpisom zmluvy, ale trvá po celú dobu splácania.
Prečítajte si

Na dodržiavanie týchto zásad dohliada Ombudsman klientov Home Creditu.

Ak sa k pôžičke vzťahujú nejaké poplatky alebo prípadné sankcie, nikdy Vás neprekvapí. Všetky jednoducho nájdete v zmluve alebo v úverových podmienkach.

Napísať ombudsmanovi
Prejsť na zásadu transparentnosti

Naše ceny sú vždy transparentné, pri podpise zmluvy budete presne vedieť, koľko a za čo zaplatíte.

Ak sa k pôžičke vzťahujú nejaké poplatky alebo prípadné sankcie, nikdy Vás neprekvapí. Všetky jednoducho nájdete v zmluve alebo v úverových podmienkach.

Zásada transparentnosti Prejsť na zásadu bezplatného vrátenia

Ak s našou pôžičkou nie ste spokojní, môžete nám peniaze do 1 mesiaca vrátiť.

Pri vrátení pôžičky do 1 mesiaca Vám nebudeme účtovať žiadne poplatky ani úroky. Vrátite nám len to, čo ste si od nás požičali.

Zásada bezplatného vrácení Prejsť na zásadu
zodpovednosti

Každú žiadosť zodpovedne overujeme a odporúčame, či si pôžičku zobrať, alebo finančnú situáciu riešiť iným, bezpečnejším spôsobom.

Pred schválením každej pôžičky dôkladne vyhodnocujeme situáciu každého žiadateľa. V prípade, že pôžičku zamietneme, na požiadanie poskytneme žiadateľovi dôvody, ktoré nás k tomu viedli.

Zásada zodpovědnosti Prejsť na zásadu
rýchlých financií

Pri hotovostných pôžičkách ponúkame prístup k peniazom najneskôr nasledujúci pracovný deň po podpise zmluvy.

Na to, aby ste mohli mať peniaze už na druhý deň po podpise zmluvy, nám stačí dodať potrebné dokumenty a zvoliť si spôsob vyplatenia peňazí na bežný účet.

Zásada rychlé komunikace Prejsť na zásadu
prehľadu o financiách

Aktuálny stav pôžičky môžete zistiť prostredníctvom počítača alebo telefónu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Všetky informácie o svojej pôžičke, nákupe na splátky, konsolidácii alebo karte si môžete kedykoľvek overiť v internetovej aplikácii www.SpravcaFinancii.sk alebo telefonicky každý deň od 8. do 18. hodiny. Ak splácate pôžičku na nákup auta, sme Vám na telefóne k dispozícii nepretržite.

Zásada přehledu o financích Prejsť na zásadu
včasného upozornenia

Blížiacu sa splátku Vám vždy pripomenieme v takom termíne, aby ju bolo možné zaplatiť bez sankcií.

Nečakáme na Vaše zakopnutie, aby sme na tom mohli zarobiť. Ak nám poskytnete svoj e-mail, radi Vás upozorníme, že k nám Vaša splátka nedorazila včas. Pri hotovostných pôžičkách Vám pošleme sms správu. Splátku po dátume splatnosti Vám vždy pripomenieme tiež v našej internetovej aplikácii www.SpravcaFinancii.sk.

Zásada včasného upozornenia Prejsť na zásadu
rýchlej komunikácie

Robíme všetko pre to, aby ste na spojenie s operátorom nečakali dlhšie ako 1 minútu. Ak sa tak stane a budete si to priať, zavoláme Vám ešte v ten deň naspäť.

Po minúte čakania na spojenie s operátorom Vám ponúkneme možnosť spätného zavolania. Ak nám na seba necháte kontakt, ešte v ten deň sa s Vami spojíme.

Prejsť na zásadu
jedného zavolania

Na klientsku linku nám stačí zavolať iba raz. Ak Vašu požiadavku nevyriešime pri prvom telefonáte, do 5 pracovných dní Vám zavoláme s návrhom riešenia.

Vždy sa snažíme navrhnúť riešenie ihneď. Viac času potrebujeme len vo výnimočných prípadoch. Vy nám však nikdy nebudete musieť volať znovu. Sami Vám zavoláme najneskôr do 5 pracovných dní.

Zásada jednoho zavolání

A to všechno jsme připravili, abyste si mohli splnit svá přání a život s půjčkou byl pohodlnější!