SPLÁTKOVÉ PROGRAMY

Karta pre vaše lepšie príbehy.

chcem kartu

So Šikovnou kartou môžete nakupovať na splátky alebo získať peniaze na váš účet

Na Šikovnej karte môžete využívať dva splátkové programy - Peniaze na účet a Nákup na splátky:

Peniaze na účet

Splátkový program Peniaze na účet umožňuje previesť si peniaze (sumu už od 100 €) z karty na bankový účet, ich rozloženie do splátkového kalendára s jasne definovaným počtom a výškou pevných splátok, s možnosťou s nimi ľubovoľne narábať.

NÁKUP NA SPLÁTKY

Splátkový program Nákup na splátky umožňuje požiadať o rozloženie vybraného nákupu už od 100 € do splátkového kalendára s jasne definovaným počtom a výškou pevných splátok (platí pre nákupy uskutočnené v danom mesiaci).

Čo získate navyše vďaka splátkovým programom?

  • Nižšiu úrokovú sadzbu – prevedená suma vám bude úročená výhodnejším úrokom, než je vaša štandardná sadzba na karte.

  • Voľba výšky splátky – sami si zvolíte dĺžku splácania, a tým aj pevnú výšku mesačných splátok z tejto sumy.

  • Služba je poskytovaná zadarmo.

  • Neplatíte poplatky ako pri výbere z bankomatu.

Tieto programy si jednoducho aktivujte zavolaním na číslo 0850 111 118.
Pre rýchle vybavenie majte pripravené číslo zmluvy, Vašu Šikovnú kartu, rodné číslo a číslo bankového účtu v prípade využitia služby Peniaze na účet.

Príklad:

Pri výške splátkového programu 650 €, výške splátky 23,49 € a dobe trvania 36 mesiacov, do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 17,77 %, RPMN 19,32 %, celková suma splatná spotrebiteľom 845,64 €. Uvedené hodnoty sú spočítané pri dátume poskytnutia 15. 12. 2019, úhrada prvej splátky je 20. 01. 2020 a splatnosť poslednej splátky je 20. 12. 2022. Hodnoty sa vzťahujú iba na čerpanie úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponuka platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s.