Šikovný účet

Jednoducho na splátky na každom kroku.

hlavní fotka baneru

Šikovný účet PLUS

Výhodné nákupy na každom kroku.

hlavní fotka baneru

Mobilné telefóny
na splátky
s 0 % úrokem

hlavní fotka baneru

Otvorený účet, z ktorého nakupujete na splátky kdekoľvek.

Ako funguje Šikovný účet

Šikovný účet si môžete predstaviť ako ovocný koláč, z ktorého sa prvý nákup, jeden kúsok, rozloží do pravidelných splátok. Zvyšok koláča vám potom zostáva na ďalšie nákupy a splatené peniaze môžete ihneď znova využiť.

Video o Šikovnom účte.

Ako funguje Šikovný účet

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Home Credit.

So Šikovným účtom nakúpite<br/>na splátky kdekoľvek

Nadstavba pre ešte výhodnejšie nakupovanie

Šikovný účet si môžete kedykoľvek vylepšiť. S tarifou PLUS môžete nakupovať s 0 % úrokom, ušetríte až 20 % u partnerov Premia a získate mnoho ďalších výhod.

Viac o Šikovnom účte PLUS.

Nadstavba pre ešte výhodnejšie nakupovanie

Chcem Šikovný účet

+421

Beriem na vedomie informácie o spracúvaní osobných údajov

Kedy vás máme kontaktovať?

Ako splácať

Minimálna splátka je 4 % z dlžnej sumy. Môžete ale splácať aj viac.

V čom je výhoda

V čom je výhoda

Výšku splátok karty a spôsob ich platby si môžete ľubovoľne meniť podľa toho, ako sa vám to hodí. Zaplatiť musíte vždy len minimálnu splátku, ktorú vám pošleme v mesačnom výpise.

Poistenie

Ak sa niečo stane, poisťovňa vám so splácaním úveru pomôže.

Viac o poistení

Príklad splácania pre nákup na splátky s 0 % úrokom:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 200,00 €, výške splátky 20,00 €, dobe trvania splátkového programu 10 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 0,00 %, RPMN 0,00 %, celková suma splatná spotrebiteľom 200,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 10. 2021 , úhrada prvej splátky je 20. 11. 2021 a splatnosť poslednej splátky je 20. 8. 2022 . V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška poslednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 1 300,00 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 32,81 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 502,91 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 138,29 €, 135,92 €, 133,55 €, 131,17 €, 128,80 €, 126,43 €, 124,06 €, 121,68 €, 119,31 €, 116,94 €, 114,57 €, 112,19 €. Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej sumy splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.

Najčastejšie otázky

Aké sú podmienky získania Šikovného účtu?

Šikovný účet je určený plnoletým osobám so stálym zdrojom príjmov.

Aké potrebujem na vybavenie doklady?

Stačia dva doklady totožnosti. Jedným z týchto dokladov musí byť platný občiansky preukaz. Druhým dokladom môže byť váš vodičský preukaz, cestovný pas, zbrojný preukaz, prípadne rodný list.

Budeme potrebovať tiež údaje o vašom zamestnávateľovi, alebo vašej firme – presný názov, adresu, telefón a IČO.

Na čo a kde môžem Šikovný účet použiť?

So Šikovným účtom môžete nakupovať na splátky virtuálnou alebo fyzickou kartou v e-shopoch i v kamenných predajniach, posielať si peniaze na svoj bankový účet alebo vyberať z bankomatu. To všetko bez uzatvárania ďalších zmlúv, v ČR i v zahraničí.

Čo je to virtuálna karta?

Virtuálna karta je alternatívou fyzickej karty na bezpečné platenie na internete. Vydáme vám ju na pár kliknutí v našej mobilnej aplikácii a tam ju tiež budete mať uloženú. V akomkoľvek e-shope potom jednoducho zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a tie jednoducho zadáte. Viac o virtuálnej karte.

Na čo je mobilná aplikácia Home Credit a kde ju získam?

V aplikácii Home Credit ovládate svoj Šikovný účet a je pre našich klientov zadarmo. Stiahnete si ju vo svojom obchode s aplikáciami.

Šikovný účet s prvým nákupom

Pri nákupe na splátky, napríklad v partnerskom e-shope alebo v kamennej predajni, od nás zadarmo dostávate tiež Šikovný účet. Váš nákup na splátky sa rovno odpočíta zo Šikovného účtu a za zvyšok peňazí na účte môžete ďalej nakupovať. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet sú teda jeden finančný produkt viazaný na jednu úverovú zmluvu.