Šikovný účet

Jednoducho na splátky na každom kroku.

hlavní fotka baneru

Šikovný účet PLUS

Výhodné nákupy na každom kroku.

hlavní fotka baneru

Je najvyšší čas nakúpiť bez úrokov

Stovky produktov exkluzívne na splatkyzanulu.sk.

hlavní fotka baneru

Nakupujte na splátky opakovane bez zbytočného papierovania.

Ako funguje Šikovný účet

Šikovný účet si môžete predstaviť ako ovocný koláč, z ktorého sa prvý nákup, jeden kúsok, rozloží do pravidelných splátok. Zvyšok koláča vám potom zostáva na ďalšie nákupy a splatené peniaze môžete ihneď znova využiť.

Video o Šikovnom účte.

Ako funguje Šikovný účet

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Home Credit.

So Šikovným účtom nakúpite<br/>na splátky kdekoľvek

Nadstavba pre ešte výhodnejšie nakupovanie

Šikovný účet si môžete kedykoľvek vylepšiť. S tarifou PLUS môžete nakupovať s 0 % úrokom, ušetríte až 20 % u partnerov Premia a získate mnoho ďalších výhod.

Viac o Šikovnom účte PLUS.

Nadstavba pre ešte výhodnejšie nakupovanie

Chcem Šikovný účet

+421

Beriem na vedomie informácie o spracúvaní osobných údajov

Kedy vás máme kontaktovať?

Ako splácať

Minimálna splátka je 4 % z dlžnej sumy. Môžete ale splácať aj viac.

V čom je výhoda

V čom je výhoda

Výšku splátok karty a spôsob ich platby si môžete ľubovoľne meniť podľa toho, ako sa vám to hodí. Zaplatiť musíte vždy len minimálnu splátku, ktorú vám pošleme v mesačnom výpise.

Poistenie

Ak sa niečo stane, poisťovňa vám so splácaním úveru pomôže.

Viac o poistení

Príklad splácania pre nákup na splátky s 0 % úrokom:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 200,00 €, výške splátky 20,00 €, dobe trvania splátkového programu 10 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 0,00 %, RPMN 0,00 %, celková suma splatná spotrebiteľom 200,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 10. 2021 , úhrada prvej splátky je 20. 11. 2021 a splatnosť poslednej splátky je 20. 8. 2022 . V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška poslednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 1 300,00 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 32,81 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 502,91 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 138,29 €, 135,92 €, 133,55 €, 131,17 €, 128,80 €, 126,43 €, 124,06 €, 121,68 €, 119,31 €, 116,94 €, 114,57 €, 112,19 €. Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej sumy splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.

Najčastejšie otázky

Aké sú podmienky získania Šikovného účtu?

Šikovný účet je určený plnoletým osobám so stálym zdrojom príjmov.

Aké potrebujem na vybavenie doklady?

Stačia dva doklady totožnosti. Jedným z týchto dokladov musí byť platný občiansky preukaz. Druhým dokladom môže byť váš vodičský preukaz, cestovný pas, zbrojný preukaz, prípadne rodný list.

Budeme potrebovať tiež údaje o vašom zamestnávateľovi, alebo vašej firme – presný názov, adresu, telefón a IČO.

Na čo a kde môžem Šikovný účet použiť?

So Šikovným účtom môžete nakupovať na splátky virtuálnou alebo fyzickou kartou v e-shopoch i v kamenných predajniach, posielať si peniaze na svoj bankový účet alebo vyberať z bankomatu. To všetko bez uzatvárania ďalších zmlúv, v ČR i v zahraničí.

Čo je to virtuálna karta?

Virtuálna karta je alternatívou fyzickej karty na bezpečné platenie na internete. Vydáme vám ju na pár kliknutí v našej mobilnej aplikácii a tam ju tiež budete mať uloženú. V akomkoľvek e-shope potom jednoducho zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a tie jednoducho zadáte. Viac o virtuálnej karte.

Na čo je mobilná aplikácia Home Credit a kde ju získam?

V aplikácii Home Credit ovládate svoj Šikovný účet a je pre našich klientov zadarmo. Stiahnete si ju vo svojom obchode s aplikáciami.

Šikovný účet s prvým nákupom

Pri nákupe na splátky, napríklad v partnerskom e-shope alebo v kamennej predajni, od nás zadarmo dostávate tiež Šikovný účet. Váš nákup na splátky sa rovno odpočíta zo Šikovného účtu a za zvyšok peňazí na účte môžete ďalej nakupovať. Nákup na splátky i samotný Šikovný účet sú teda jeden finančný produkt viazaný na jednu úverovú zmluvu.