Nákup na splátky pre podnikateľov • Home Credit Slovakia a.s. • Home…

Nákup na splátky pre podnikateľov

Až do 10 000 € pre SZČO aj právnické osoby.

DESK Podnikatel NS

Úver vybavíte priamo v predajni nášho partnera.

Dobu splácania si zvolíte od 6 do 48 mesiacov.

Je jedno, či nakupujete ako živnostník, alebo právnická osoba. Nákup na splátky vybavíte v priebehu chvíľky priamo v predajni vybraného predajcu. Splátky úveru si rozložíte podľa potreby, minimálne na 6 a maximálne na 48 mesiacov, a tovar môžete ihneď využiť na svoje podnikanie.

Ako nakúpim na splátky v predajniach našich partnerov?

1.

Vyberiete si tovar od 200 € do 10 000 €.

2.

S predajcom pri pokladnici vybavíte úver na tento nákup.

3.

Počkáte na schválenie úveru a dohodnete sa na prevzatí tovaru.

Príklad splácania úveru – Nákup na splátky pre podnikateľov:
Pri výške úveru 800 €, výške mesačnej splátky 38,72 €, počte splátok 24 a lehote splatnosti 14. 2. 2026 je úrok 15,84 % p.a., RPMN 15,98 % a celkom zaplatíte 929,28 €. Uvedené hodnoty sú spočítané pri dátume poskytnutia úveru 15. 2. 2024, dátume prvej splátky 14. 3. 2024 a so splatnosťou ďalších splátok k 14. dňu v mesiaci počínajúc 14. 4. 2024.
Splátka nezahŕňa poplatky za voliteľné doplnkové služby. Každá žiadosť o úver je posudzovaná individuálne a môže sa od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.

Najčastejšie otázky k Nákupu na splátky pre podnikateľov

Aké musím splniť podmienky na získanie úveru?

Úver je určený pre právnické osoby alebo jednotlivcov, ktorí prevádzkujú podnikanie aspoň 6 mesiacov, majú dostatočné príjmy z podnikania na pokrytie mesačných splátok a spĺňajú podmienky Home Credit a.s.

Aký tovar si môžem kúpiť?

Môžete si kúpiť akýkoľvek tovar ponúkaný vybraným predajcom. Minimálna hodnota nákupu musí byť aspoň 200 €, maximálna potom 10 000 €.

Budem platiť nejaké poplatky?

Vybavenie úveru aj jeho vedenie sú zadarmo. V prípade omeškania so splácaním úveru vám môžu byť účtované sankcie.

Môžem úver predčasne splatiť?

Pokojne môžete, ale radšej sa nám najskôr ozvite na klientsku linku – 0850 111 118. Povieme vám, koľko presne zostáva doplatiť.

Čo mám robiť, keď zabudnem poslať splátku alebo nemôžem splácať?

Ak zabudnete poslať mesačnú splátku alebo sa dostanete do neočakávanej finančnej situácie, ktorá vám znemožní plniť riadne a včas záväzky voči našej spoločnosti, neváhajte a informujte nás o tom čo najskôr na klientskej linke – 0850 111 118. Spoločne sa pokúsime nájsť riešenie tejto situácie a môžete sa tak vyhnúť aj zbytočnému upomínaniu a postihom, ktoré sa spájajú s nezaplatením splátky v riadnom termíne.

Kde sa dozviem viac informácií o svojom úvere?

Všetky potrebné informácie nájdete vo svojej úverovej zmluve a v úverových podmienkach. Prípadne nám môžete zavolať na klientsku linku – 0850 111 118.