Konsolidácia pôžičiek

Spojte si dohromady všetky úvery,
ktoré máte, a ušetrite.

Zlúčime vám všetky druhy pôžičiek až do výšky 25 000 €.

Všetko vybavíte z domu a s ukončením existujúcich úverov vám pomôžeme.

Orientačná kalkulačka

Zadajte osobné údaje:

Alebo požiadajte telefonicky 0800 666 015.

Chcem spojiť pôžičky vo výške
7 000 €
Vyberte koľko chcete splácať
105,39 €
Pôžička
7 000 €
Splátka
105,39 €
Doba splácania
96 mesiacov
Celkom zaplatíte
10 117,44 €

Zadajte osobné údaje:

Alebo požiadajte telefonicky 0800 666 015.

+421

Beriem na vedomie informácie o spracúvaní osobných údajov

Kedy vás máme kontaktovať?

Hodnotenie našich zákazníkov

★★★

Zuzana S.

Ochota, príjemné vystupovanie, vysvetlenie všetkých bodov v zmluve.

★★★

Mária W.

Maximálna spokojnosť vždy spolu vyriešime spoločnými silami, čo potrebujem.

★★★

Marek B.

Rýchle vybavenie mojej žiadosti. Milé jednanie, veľká ochota vo všetkom poradiť a všetko pekne vysvetliť.

Pri výške pôžičky 7 000 €, výške splátky 105,39 €, počte splátok 96 a lehote splatnosti 15. 10. 2030 je úrok 9,67 % p.a., RPMN 10,1 %, celková čiastka splatná spotrebiteľom 10 117,44 €.

Splátka nezahŕňa poplatky za voliteľné doplnkové služby. Uvedené hodnoty sú počítané pri dátume poskytnutia úveru 1. 10. 2022, dátume prvej splátky 1. 11. 2022 a so splatnosťou všetkých ďalších splátok vždy k 15. dňu v mesiaci počínajúc 15. 12. 2022. Každá žiadosť o úver je posudzovaná individuálne a môže sa od prezentovanej líšiť. Pri schvaľovaní úveru môžu byť získavané informácie z iných zdrojov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Viac informácií nájdete na www.homecredit.sk.

Ponuka nie je verejný prísľub a platí do 30. 9. 2022 pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb a prevádzkovateľ osobných údajov.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.

Ako prebieha nebanková konsolidácia úverov

  • Prezrite si všetky svoje existujúce pôžičky, kreditné karty, kontokorenty a nákupy na splátky. Pozrite sa na výšky splátok a poplatkov.

  • Zavolajte nám, ktoré pôžičky chcete konsolidovať, teda spojiť do jednej s nižšou mesačnou splátkou. Aby všetko prebiehalo hladko, pripravte si, prosím, pred hovorom zmluvy k starým pôžičkám, občiansky preukaz, druhý doklad totožnosti a údaje o zamestnávateľovi.

  • Spočítame vám, o koľko menej budete splácať, a vy nám pošlete dokumenty k pôžičkám, ktoré chcete spojiť.

  • Zmluvu na novú pôžičku a pripravené výpovede existujúcich pôžičiek vám pošleme poštou alebo e-mailom. Pokiaľ si necháte zmluvu poslať na e-mail, vytlačte si ju. Zmluvu podpíšte a pošlite nám ju poštou späť.

  • Pomôžeme vám s papierovaním spojeným s ukončením existujúcich pôžičiek. Vďaka zlúčeniu pôžičiek vám zostane len jedna pôžička s jednou splátkou. Každý mesiac tak môžete ušetriť desiatky eúr.

Ako konsolidácie splácať alebo zrýchliť splácanie

Splácajte bankovým prevodom alebo poštovým poukazom.

Viac informácií

Viac informácií

Splátky môžete uhradiť buď bankovým prevodom (odporúčame zriadiť si trvalý príkaz na úhradu) alebo prostredníctvom poštových poukážok. Spôsob je možné zmeniť kedykoľvek, vždy je len nutné poslať splátku na správny bankový účet a so správnym variabilným symbolom (bankový účet aj variabilný symbol nájdete vo vašej úverovej zmluve).

Splátky je potrebné hradiť tak, aby platba bola na našom účte vždy k dátumu splatnosti. Pri úhrade bankovým prevodom preto odporúčame platbu vykonať aspoň 3 pracovné dni pred dátumom splatnosti, pri poštovej poukážke aspoň 5 pracovných dní pred dátumom splatnosti.

Pokojne pošlite mimoriadnu splátku

Ako na ňu?

Ako na ňu?

Máte peniaze navyše a chcete splatiť väčšiu časť pôžičky? Žiadny problém. Zavolajte nám to na klientsku linku a potom jednoducho pošlite zvolenú sumu na rovnaký účet a pod rovnakým variabilným symbolom, ako obvykle.

Doplaťte alebo splaťte svoju pôžičku predčasne

Ako splatiť pôžičku skôr?

Ako splatiť pôžičku skôr?

Chcete pôžičku splatiť skôr, než ste pôvodne očakávali? Pokojne môžete. Ale radšej nám najprv dajte vedieť. Vyhnete sa tak možným komplikáciám. Povieme vám, koľko presne zostáva doplatiť. Akonáhle nám peniaze prídu, pôžičku okamžite ukončíme.

Najlepšie je spojiť dohromady pomocou konsolidácie úplne všetky úvery, ktoré máte. Konsolidovať môžete pôžičky, kreditné karty, nákupy na splátky, kontokorenty aj lízingy.

Najčastejšie otázky

Aké sú podmienky na získanie konsolidácie?

Na získanie konsolidácie musíte byť plnoletá osoba so stálym zdrojom príjmu.

Do akej výšky mi konsolidujete moje pôžičky?

Minimálna suma zlučovaných pôžičiek je 1 000 €, maximálna celková čiastka je až 25 000 €.

Koľko zaplatím za vybavenie konsolidácie?

Za vybavenie konsolidácie neplatíte žiadny poplatok, vybavenie konsolidácie je zadarmo.

Aké pôžičky si môžem konsolidovať?

Zlúčime Vám všetky Vaše pôžičky (napr. spotrebiteľské pôžičky, hotovostné pôžičky, kreditné karty a kontokorenty), nezáleží ani na tom, v ktorej banke či spoločnosti ich máte.

Ako budem pôžičku splácať?

Spôsob úhrady splátok si volíte sami pri vybavovaní pôžičky. Splátky môžete uhrádzať buď bankovým prevodom (odporúčame zriadiť si trvalý príkaz na úhradu) alebo prostredníctvom poštových poukážok.