Pôžička pre podnikatelov • Home Credit Slovakia, a.s.

Flexibilná pôžička 
pre podnikateľov

Je to krásny pocit, keď môžete podnikať naplno.

1944x1356 Podnikatel CZ

Pôžičku vybavíte plne online do 15 minút.
Stačí podnikať aspoň 3 mesiace.

Revolvingový úver 20 000 € môžete využiť opakovane.

💡 Flexibilnú pôžičku pre právnické osoby práve pripravujeme. Zatiaľ môžete využiť pôžičku pre živnostníkov alebo pre fyzické osoby.

Kalkulačka k Flexibilnej pôžičke pre podnikateľov

Vyberte výšku pôžičky

8 000 €
1 000 € 20 000 €

Vyberte koľko chcete splácať

220 €
220 € 500 €
Pôžička
8 000 €
Splátka
220 €
Minimálna splátka 
183,84 €
Doba splácania
53 mesiacov
Celkom zaplatíte
11 594 €
Výpočet je orientačný.

V ponúkanej variante 8 000 € a vami zvolenej mesačnej splátke 220 €, zaplatíte 11 594 € v maximálne 53 mesačných splátkach. Uvedené platí pri čerpaní k dnešnému dňu.


Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver: Pri úverovom rámci 8 000,00 €, je ročná úroková sadzba 17,9 %, RPMN 19,4 %, celkom zaplatíte 8 775,67 €. Splátky a celková čiastka, ktorú zaplatíte, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.

Pôžičku ovládate v našej mobilnej aplikácii.
Je zadarmo, nájdete v nej údaje o aktuálnej splátke a na pár kliknutí prevediete peniaze na účet.

1552 qr sk smajlik 09c00c3e 9d77fc898b41358993cacdcbc8da2331

Ako vybaviť Flexibilnú pôžičku pre podnikateľov

1.

Spočítajte si pôžičku

Čo mi kalkulácia povie?

Čo mi kalkulácia povie?

Kalkulačka vám dá predbežné informácie o výške vašej pôžičky a jej splátke. Presnú ponuku vám dokážeme poskytnúť, až keď nám o sebe prezradíte niekoľko dôležitých informácií.

2.

Vybavte si pôžičku online do 15 minút

Ako vybavenie prebieha?

Ako vybavenie prebieha?

Vyplníte a odošlete online žiadosť. My ju v priebehu chvíle schválime.

Na vybavenie pôžičky budete potrebovať občiansky preukaz a druhý doklad (vodičský preukaz, cestovný pas). Pripravte si, prosím, aj IČO a výpis z vášho účtu.

3.

Podpíšte zmluvu pomocou sms

Ako podpis prebieha?

Ako podpis prebieha?

Zmluvu podpíšete SMS správou, ktorú vám pošleme na číslo uvedené v zmluve. Dodáte nám skeny dokladov a my vám pošleme peniaze na účet.

Výhody Flexibilnej pôžičky pre podnikateľov

Rýchle online vybavenie

Flexibilnú pôžičku pre podnikateľov 1 000 € až 20 000 € vybavíte do 15 minút online v mobile alebo na počítači. Odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Sjednávání půjčky pro podnikatele online

Bez zbytočnej administratívy

Vieme, aký je váš čas drahý. Radi vás preto ušetríme papierovania. Na vybavenie pôžičky nám spravidla postačia len dva doklady totožnosti, výpis z účtu a 15 minút vášho času. Navyše nám nemusíte dokladať, na čo peniaze použijete.

Podnikatel potřebující půjčku

Môžete splácať podľa sezóny

Je vaše podnikanie v hľadáčiku zákazníkov len od jari do jesene, alebo naopak zarábate hlavne v zimnej polovici roka? Žiadny problém. U nás môžete splácať podľa toho, ako sa práve točí váš biznis. Môžete si meniť výšku splátky alebo si splácanie úplne odložiť.

Sezónní podnikání

Bezpečie pri splácaní

Každú žiadosť o pôžičku dôkladne preverujeme, aby sme vás ani vašich blízkych nedostali do problémov. Naše zmluvy sú transparentné a jednoduché. A vďaka našej mobilnej aplikácii máte dokonalý prehľad o splácaní.

Truhar podnikatel

Istota, nech sa deje, čo sa deje

Flexibilnú pôžičku pre podnikateľov si môžete doplniť poistením schopnosti splácať. Pomôže vám, keď ochoriete, utrpíte úraz alebo stratíte príjem. Zistite viac.

Jištěný výškový pracovník

Najčastejšie otázky k Flexibilnej pôžičke pre podnikateľov

Ako funguje Flexibilná pôžička pre podnikateľov?

Flexibilná pôžička na kartu je revolvingový úver, vďaka ktorému môžete splatené peniaze opakovane využívať bez podpisovania ďalších zmlúv. Splatené peniaze môžete využiť na platbu kartou v obchodoch a na internete, vyberať z bankomatu alebo si ich znova poslať na účet.

Aká je hlavná výhoda Flexibilnej pôžičky pre podnikateľov?

Pôžička umožňuje flexibilné splácanie a čerpanie, čím sa dokáže prispôsobiť vašej aktuálnej situácii. Navyše ju vybavíte plne online do 15 minút.

Kedy dostanem peniaze z dohodnutej pôžičky?

Peniaze pošleme na váš bankový účet v rámci pracovného dňa. Spolu s podpísanou zmluvou je potrebné dodať tiež požadované doklady.

Budem platiť nejaké poplatky?

Za vybavenie, vedenie a doplatenie nič nezaplatíte.

Koľko musím platiť najmenej?

Výšku minimálnej splátky, ktorú je potrebné vždy uhradiť, si dohodnete pri vybavovaní zmluvy. Táto suma sa nemení a na pripomenutie ju uvidíte vo vašom mesačnom výpise. Každý mesiac musíte zaplatiť aspoň minimálnu splátku.

Čo keď chcem platiť inú výšku splátky?

Pri vybavovaní úveru si zvolíte výšku mesačnej splátky, ktorá vyhovuje vašim možnostiam a potrebám. Túto sumu tiež uvidíte vo vašom výpise. Napriek tomu však môžete uhradiť koľko chcete, a dokonca každý mesiac inú výšku. Splátka ale nesmie byť nižšia, než tá minimálna, ktorá je uvedená v zmluve. Nemusíte sa nás pýtať, ani nás o tom informovať.

Čo keď zabudnem, koľko mám platiť?

Všetky potrebné informácie sa dozviete v pravidelnom mesačnom výpise, ktorý dostanete vždy začiatkom mesiaca, alebo v mobilnej aplikácii Home Credit.

Môžem si splátku úplne odložiť?

V prípade potreby si splátku môžete odložiť celú. Odklad je možný vždy po 12 uhradených splátkach. Stačí nám pred dátumom jej splatnosti zavolať na klientsku linku 0850 111 118 a dohodnúť sa s operátorom. Tento jednorazový odklad je zadarmo a dlžná suma je aj v čase odkladu úročená.

Môžem už splatené peniaze opäť využiť?

Samozrejme. Ak budete splatené peniaze opätovne potrebovať, môžete si ich previesť v našej mobilnej aplikácii. Peniaze vám tiež radi prevedieme na účet prostredníctvom telefónu na linke 0850 111 118. Ak máte kartu k pôžičke, môžete splatené peniaze využívať napríklad pri platení v obchodoch alebo na internete, prípadne si vybrať hotovosť z bankomatu.

Čo mám robiť, keď nemôžem splácať?

Ak sa dostanete do neočakávanej finančnej situácie, ktorá vám znemožní plniť riadne a včas záväzky voči našej spoločnosti, neváhajte a informujte nás o tom čo najskôr. Najlepšie ešte predtým, než sa dostanete do omeškania so svojou splátkou. Môžete sa tak vyhnúť postihom, ktoré súvisia s nezaplatením splátky v riadnom termíne.

Ako môžem k pôžičke získať kartu?

Kartu si môžete nechať vydať kedykoľvek v priebehu trvania zmluvy. Vyberať môžete medzi virtuálnou kartou a kartou plastovou. Virtuálna karta je elektronická podoba klasickej fyzickej karty. Akurát nezaberá miesto v peňaženke. Vydáme vám ju na pár kliknutí v našej mobilnej aplikácii a tam ju tiež budete mať uloženú. Ak chcete plastovú kartu, môžete zavolať na číslo 0850 111 118.

Môžem úver predčasne splatiť?

Flexibilná pôžička pre podnikateľov je revolvingový úver. Zmluva je uzatvorená na dobu neurčitú, takže aj po doplatení všetkých záväzkov trvá ďalej. Ak peniaze nevyužívate, neplatíte žiadne úroky ani poplatky. Ak chcete úverovú zmluvu vypovedať, volajte 0850 111 118 v pracovné dni od 8.00 do 17.00 hodín.

Našu pôžičku môžete využiť na čokoľvek v podnikaní

Zboží financované půjčkou

Začnite so svojou živnosťou na maximum

Potrebujete peniaze na nákup tovaru, platbu dodávateľom alebo marketing? Naša pôžička pre živnostníkov a SZČO vám pomôže roztiahnuť krídla.

Modernizovaný vozový park financovaný úvěrem

Investujte do vylepšení

Uvažujete o modernejšom vybavení do vašej dielne, potrebujete lepšiu dodávku na montáže alebo lepšiu rúru do pekárne? Nech sa páči. S nami to zvládnete.

Sjednávání půjčky pro podnikatele online

Použite peniaze na niečo iné

Ešte neviete, na čo peniaze použijete? Žiadny problém. Flexibilnú pôžičku môžete využiť opakovane. Vďaka tomu máte po ruke finančnú rezervu pre nečakané situácie v podnikaní.