Šikovný účet • Home Credit Slovakia a.s. • Home Credit Slovakia, a.s.

Šikovný účet

Je to krásny pocit, keď môžete nakúpiť na splátky kdekoľvek.

DESK SIKU Cplus

Na splátky nakúpite vo všetkých predajniach aj e-shopoch.

Revolvingový úver môžete využiť opakovane na čokoľvek.

Prečo mať Šikovný účet

Vybavte si Šikovný účet a získajte múdru finančnú rezervu na čokoľvek. K účtu máte virtuálnu alebo plastovú kartu, s ktorou nakúpite na splátky úplne kdekoľvek a jej vedenie vás nič nestojí. Nákupy aj splátky budete mať pod kontrolou v mobilnej aplikácii.

Na splátky nakúpite vo všetkých predajniach aj e-shopoch v SR aj v zahraničí.

Zistiť viac

Na splátky nakúpite vo všetkých predajniach aj e-shopoch v SR aj v zahraničí.

Stačí si k účtu aktivovať virtuálnu alebo plastovú kartu. Jej vedenie vás nič nestojí a nakúpite s ňou kdekoľvek bez zbytočného papierovania. Nákup si potom môžete rozložiť do pevných mesačných splátok alebo môžete splácať štandardným spôsobom.

Hotovosť si vyberiete zo všetkých bankomatov. Prvý výber máte každý mesiac zadarmo, každý ďalší výber je za 2,19 €.

Peniaze si prevediete na bankový účet na pár klikov v aplikácii alebo telefonicky.

Chcem Šikovný účet

1.

Vyplníte formulár

Zadáte svoje údaje a my sa vám ozveme.

2.

Dojednáme spolu zmluvu

S operátorom si dojednáte Šikovný účet a podpíšete zmluvu.

3.

A výhodné nákupy máte vo vrecku

Na splátky nakúpite kdekoľvek.

Môžete si vybrať z dvoch taríf Šikovného účtu.
Základná tarifa je ZADARMO.
Tarifa PLUS s výhodami navyše je za 1,49 € mesačne.

Čo všetko vie základná tarifa Šikovného účtu

Možnosť opakovane využívať peniaze

Peniaze zo Šikovného účtu môžete ľubovoľne využiť až do výšky dohodnutej sumy. Splácaním si opäť navyšujete sumu, ktorú môžete znova využiť.

Jednoduchý prevod peňazí na bankový účet

V našej mobilnej aplikácii si môžete posielať peniaze zo Šikovného účtu na bankový účet. Sami si vyberiete, koľko pošlete a ako peniaze na Šikovný účet vrátite. Peniaze si môžete previesť aj telefonicky alebo na www.SpravcaFinancii.sk.

Splátkový program Desatina 1/10

Tento obľúbený splátkový program môžete využiť pre ľubovoľný počet nákupov aj prevodov peňazí od 100 €. Sumu si rozložíte do 11 pravidelných splátok a preplatíte vždy len jednu splátku navyše. Vyberať môžete samozrejme aj z iných variantov splátkových programov.

Každý mesiac 1. výber z bankomatu bez poplatku

Môže nastať situácia, kedy sa bez hotovosti skrátka nezaobídete. Preto môžete so Šikovným účtom vyberať z akéhokoľvek bankomatu v SR aj v zahraničí. Buď pomocou fyzickej karty, alebo karty v mobile.

Možnosť aktivácie fyzickej aj virtuálnej karty

Na požiadanie vám bezplatne pošleme fyzickú kartu na platenie v obchodoch a na internete. Pohodlnejšou a bezpečnejšou alternatívou je virtuálna karta, ktorú si jedným kliknutím aktivujete v našej mobilnej aplikácii. Navždy tak vymažete zo svojho života hľadanie peňaženky. Údaje z karty na platenie na internete budete mať vždy poruke v zabezpečenom prostredí vo svojom mobile.

Bezúročné obdobie až 51 dní

Aby ste neplatili úroky z nákupu kartou v konkrétnom mesiaci, stačí vrátiť celkovú dlžnú sumu do 20. dňa nasledujúceho mesiaca. Napríklad všetky augustové nákupy stačí zaplatiť do 20. septembra. Bezúročné obdobie sa nevzťahuje na transakcie zaradené do splátkových programov, prevody peňazí a výbery z bankomatov, v bankách a zmenárňach.

Bezpečné platenie mobilom

Fyzickú alebo virtuálnu kartu si môžete jednoducho nahrať do Peňaženky Google alebo Peňaženky Apple a používať ju bezpečne tak, ako ste zvyknutí pri svojich ďalších platobných kartách.

Špeciálne akcie a zľavy

Každý deň pre vás aktualizujeme prehľad tovaru, ktorý zaobstaráte na splátky úplne bez úrokov. Aktuálnu ponuku nájdete na www.bezvasplatky.sk.

Až 20 % späť z nákupu u Premia partnerov

V mobilnej aplikácii Home Credit nájdete aktuálny prehľad Premia partnerov, u ktorých ušetríte na svojich nákupoch.

S tarifou PLUS navyše získate

4× ročne 10 % zaplatených úrokov späť

Viac

4× ročne 10 % zaplatených úrokov späť

Stačí včas a riadne splácať a my vám 4× ročne vrátime 10 % zaplatených úrokov.

Jeden nákup ročne na splátky s 0 % úrokom

Viac

Jeden nákup ročne na splátky s 0 % úrokom

Nákup kartou od 100 € môžete raz za rok rozložiť do 5 alebo 10 splátok s 0 % úrokom. Zvládnete to na pár kliknutí v mobilnej aplikácii. Rozloženie do splátok je potrebné zadať v mesiaci, v ktorom bol nákup zaúčtovaný.

V priebehu využívania Šikovného účtu môžete 2x do roka prepnúť na tarifu PLUS a kedykoľvek prepnúť späť na základnú tarifu.

Ako funguje Šikovný účet

Šikovný účet je nástroj na nákupy na splátky kdekoľvek. Môžete si ho predstaviť ako ovocný koláč, z ktorého sa prvý nákup, jeden kúsok, rozloží do splátok. Zvyšok koláča vám potom zostáva na ďalšie nákupy a splatené peniaze môžete ihneď znova využiť. Šikovný účet má dve tarify, medzi ktorými môžete pohodlne prepínať priamo v našej mobilnej aplikácii.

Založte si Šikovný účet ešte dnes 
a nakupujte jednoducho na splátky na každom kroku.

Máte už náš Šikovný účet a chcete sa dozvedieť viac o všetkých výhodách? Nájdete ich tu.

Príklad splácania pre splátkový program Desatina:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 100,00 €, výške splátky 10,00 €, dobe trvania splátkového programu 11 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 17,65 %, RPMN 19,1 %, celkom zaplatíte 110,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 9. 2024, úhrada prvej splátky je 20. 10. 2024 a splatnosť poslednej splátky je 20.  8. 2025.

Príklad splácania pre nákup na splátky s 0 % úrokom:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 100,00 €, výške splátky 10,00 €, dobe trvania splátkového programu 10 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 0,00 %, RPMN 0,0 %, celkom zaplatíte 100,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 9. 2024, úhrada prvej splátky je 20. 10. 2024 a splatnosť poslednej splátky je 20. 7. 2025.

V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška poslednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 1 300,00 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 32,8 %, celkom zaplatíte 1 502,91 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 138,29 €, 135,92 €, 133,55 €, 131,17 €, 128,80 €, 126,43 €, 124,06 €, 121,68 €, 119,31 €, 116,94 €, 114,57 €, 112,19 €. Splátky a celková čiastka, ktorú zaplatíte, sú matematicky zaokrúhlené.

Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.

Najčastejšie otázky

Aké sú podmienky získania Šikovného účtu?

Šikovný účet je určený plnoletým osobám so stálym zdrojom príjmov.

Aké potrebujem na vybavenie doklady?

Stačia dva doklady totožnosti. Jedným z týchto dokladov musí byť platný občiansky preukaz. Druhým dokladom môže byť váš vodičský preukaz, cestovný pas prípadne rodný list.

Budeme potrebovať tiež údaje o vašom zamestnávateľovi, alebo vašej firme – presný názov, adresu, telefón a IČO.

Na čo a kde môžem Šikovný účet použiť?

So Šikovným účtom môžete nakupovať na splátky virtuálnou alebo fyzickou kartou v e-shopoch i v kamenných predajniach, posielať si peniaze na svoj bankový účet alebo vyberať z bankomatu. To všetko bez uzatvárania ďalších zmlúv, v SR i v zahraničí.

Čo je to virtuálna karta?

Virtuálna karta je alternatívou fyzickej karty na bezpečné platenie na internete. Aktivujte si ju na pár kliknutí v našej mobilnej aplikácii a tam ju tiež budete mať uloženú. V akomkoľvek e-shope potom jednoducho zvolíte platbu kartou, zobrazíte si údaje z karty a tie jednoducho zadáte. Viac o virtuálnej karte.

Na čo je mobilná aplikácia Home Credit a kde ju získam?

V aplikácii Home Credit ovládate svoj Šikovný účet a je pre našich klientov zadarmo. Stiahnete si ju vo svojom obchode s aplikáciami.

4.5 / 5 z 1458 hodnotení spokojnosti s produktom