O Home Credite

Chceme zlepšiť každý ľudský príbeh.

Požičiavame ľuďom peniaze a pomáhame im pri nakupovaní a splácaní. Pomáhame im tak v rozvoji bez zbytočného rizika.

Spoločnosť Home Credit Slovakia, a. s.
Spoločnosť Home Credit Slovakia, a. s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. Spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s. je členom skupiny Home Credit.

Home Credit je členom

HOME CREDIT

Zobraziť informácie

Home Credit Group B.V.

Home Credit Group B.V. (ďalej iba "HCBV", www.homecredit.net) je holdingovou spoločnosťou, ktorá zastrešuje globálnu platformu spotrebiteľského financovania, ktorá centrálne riadi stratégiu, technológie, riziká, produkty a refinancovanie pod značkou Home Credit. Home Credit, založený v roku 2007, dnes operuje na rýchlo sa rozvíjajúcich trhoch v troch geografických oblastiach: v južnej a juhovýchodnej Ázii (t. j. v Indii, Indonézii, vo Vietname a na Filipínach); ďalej v Číne; v Spoločenstve nezávislých štátov (t. j. v Rusku a Kazachstane); a v strednej a východnej Európe (teda v Českej republike - vrátane Air Bank - a na Slovensku). Na všetkých trhoch, kde HCBV pôsobí, získala k úverovaniu potrebné licencie národných regulátorov finančného trhu. Home Credit podporuje finančnú inklúziu tým, že financuje potreby ľudí, ktorí sú nedostatočne obslúžení bankami, pretože majú buď krátku alebo dokonca žiadnu úverovú históriu. Úvery HCBV sú pre nich dostupné kdekoľvek a kedykoľvek ich potrebujú, a to ako v mnohých obchodoch so spotrebným tovarom, tak na internete či vo vlastnej mobilnej aplikácii firmy. Home Credit poskytuje pozitívnu, bezpečnú skúsenosť s financovaním, pre mnohých svojich klientov prvú v ich živote. Home Credit doteraz (k 31. marcu 2019) obslúžil viac ako 119,6 miliónov zákazníkov v distribučnej sieti vrátene 426.900 obchodov so spotrebným tovarom, pobočiek, pôšt a bankomatov. Konsolidovaný zisk HCBV dosiahol k 31.12. 2018 571 miliónov eur. V prvom štvrťroku dosiahol konsolidovaný zisk HCBV 155 miliónov eur, celkové konsolidované aktíva 24,947 miliárd eur a kapitál vyše 3,513 miliardy eur.

SKUPINA PPF

Zobraziť informácie

Skupina PPF

PPF je medzinárodná investičná skupina s pevnými koreňmi v Českej republike. Skupina podniká v 24 zemiach na 3 kontinentoch. Spoločnosti, patriace do skupiny PPF, sú zastúpené v rôznych oboroch, od finančných služieb cez telekomunikácie, biotechnológie, nehnuteľnosti až po strojárenstvo.

Skupina vlastní aktíva vo výške viac ako 47 miliárd eur (k 30. 6. 2019).

Ďalšie informácie sú k dispozícii na www.ppf.eu

ASOCIÁCIA LEASINGOVÝCH SPOLOČNOSTÍ

Zobraziť informácie

Asociácia leasingových spoločností

Asociácia leasingových spoločností Slovenskej republiky bola založená 20. októbra 1992 ako záujmové združenie právnických osôb. Na základe dobrovoľnosti združuje spoločnosti zaoberajúce sa podnikaním v oblasti dlhodobého prenájmu majetku i spoločnosti s činnosťami súvisiacimi s prenájmom.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na www.alssr.sk.

Kam bežíme?

Poskytujeme jednoduché a flexibilné úvery všade, kde ich naši zákazníci potrebujú.
Preto sme pre nich vždy prvou voľbou.

Každý deň meníme veci k lepšiemu, všetko robíme jednoducho, efektívne a sme na to pyšní.

Pre našich zákazníkov sme prvou voľbou vďaka skvelým každodenným ponukám a nájdu nás všade, kde potrebujú.

Partnerom i zákazníkom poskytujeme najjednoduchší proces financovania tovaru.

Maximalizujeme hodnotu firmy a dodávame stabilný zisk.

Vedenie spoločnosti

Luděk Jírů

Generálny riaditeľ

Milan Cáder

Riaditeľ divízie Produkty a Marketing

Marek Tomčík

Riaditeľ divízie Obchod

Miloš Nejezchleb

Riaditeľ divízie Ľudské zdroje a Operations

Luboš Ondrůj

Riaditeľ divízie Auto Business a poistenie

David Paták

Riaditeľ divízie IT

Jan Predný

Riaditeľ divízie CRM

Silvia Žižková

Riaditeľka divízie Právne a Compliance

Jaroslav Zlatohlávek

Riaditeľ divízie Risk a Collections