Vedenie Home Credit Slovakia

Katarína Behúlovákatarina.behulova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Collections

Katarína Behúlová

Katarína Behulová vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Začala pracovať ako finančná kontrolórka v Piešťanoch, v roku 2000 prešla do Home Creditu, kde pôsobí doteraz. Mimo pôsobenia na Slovensku zbierala aj skúsenosti na zahraničných pobočkách, pracovala v Kazachstane a naposledy ako riaditeľka oblasti Operations na Filipínach. Má bohaté skúsenosti z oblastí komplexnej starostlivosti o klientov, predaja, vymáhania či risk managementu.
Katarína rada športuje a skúša nové veci, nedávno sa napríklad začala učiť jazdiť na koni.

Milan Cádermilan.cader@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Produkty

Milan Cáder

Do spoločnosti nastúpil začiatkom roka 2016, kde je zodpovedný za celú divíziu produktov. V obore spotrebiteľských financií pracuje dlhodobo. V počiatku svojej kariéry začínal ako obchodný zástupca a postupom času sa vypracoval až do vrcholového vedenia finančných inštitúcií. Od roku 1998 pracoval v spoločnosti GE Money Multiservis, následne prešiel do spoločnosti Cetelem, kde bol zodpovedný za celý B2C business. Vyštudoval Vysokou školu finanční a správní, obor Management.

Václav Horák

Generálny riaditeľ

Václav Horák

Odpovedám za celú spoločnosť Home Credit v Českej republike aj na Slovensku. Mojou úlohou je naplniť strategické ciele spoločnosti. Medzi moje každodenné činnosti patrí plánovanie, vedenie, rozhodovanie a kontrola procesov v rámci celej organizácie. Úzko spolupracujem s vrcholovým manažmentom spoločnosti, na ktorý delegujem časť svojich právomocí. Verím, že úspešnému naplneniu strategických cieľov vždy predchádza poctivé dokončenie rady čiastkových úloh.

Udržujem smer na ceste k strategickým cieľom.

Luděk Jírůludek.jiru@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Obchod

Luděk Jírů

Absolvoval Ekonomickú fakultu Vysokej školy banskej-Technickej univerzity Ostrava. Pred svojím príchodom do skupiny Home Credit zastával pozíciu Sales Managera v spoločnosti GE Money Multiservis. Predtým pôsobil v spoločnosti Philips v divízii drobných domácich spotrebičov so zodpovednosťou pre Českú republiku a región strednej a východnej Európy. Do skupiny Home Credit prišiel v roku 2006 a prevzal zodpovednosť za spoluprácu s kľúčovými obchodnými partnermi a budovanie tímu Key Accounts pre Česko a Slovensko. Teraz sa sústreďuje predovšetkým na akvizíciu nových partnerov a co-brandové kartové programy, ako je program Premia.

Martin Kořenekmartin.korenek@homecredit.cz

Riaditeľ divízie CRM

Martin Kořenek

Martin Kořenek vyštudoval Vysokú školu ekonomickú. Svoju kariéru odštartoval ako analytik spoločnosti Accenture, z ktorej prešiel do Českej poisťovne. Väčšinu svojich pracovných skúseností ale získal v spoločnostiach Vodafone a Citibank, kde sa v rôznych manažérskych pozíciách venoval predovšetkým riadeniu vzťahov so zákazníkmi, starostlivosti o zákazníkov a predaju. Pred nástupom na súčasnú pozíciu krátko pracoval v spoločnosti Home Credit International ako CRM Group Manager.
Vo svojom voľnom čase sa Martin venuje svojej rodine a rád cestuje.

Michal Rychnovskýmichal.rychnovsky@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Risk

Michal Rychnovský

Som riaditeľ Risku, ktorý nerád riskuje. Rovnako pristupujem ku všetkým klientom a nastavujem parametre pôžičiek tak, aby boli bezpečné. Nedopustím, aby naša pôžička viedla k prílišnému zadlženiu klienta. Ľudia z mojej divízie pristupujú k žiadateľom individuálne a vždy hľadajú najvýhodnejšiu ponuku. Staráme sa nie len o klientov, ale tiež strážime peniaze spoločnosti tým, že sme ostražití voči všetkým pokusom o úverový podvod.

Pavel Kuhnpavel.kuhn@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Inovačné centrum

Pavel Kuhn

V oblasti strategického marketingu a obchodného rozvoja má viac ako pätnásťročnú prax. Po vyštudovaní VŠB-TUO pracoval v spoločnosti Leo Burnett, následne nastúpil do Vodafone, kde na pozícii manažér komunikácie a manažér marketingu dohromady strávil deväť rokov. Následne pôsobil v MOPET CZ ako obchodný a marketingový riaditeľ. Pred príchodom do Home Creditu pracoval v spoločnosti Sazka, kde bol vedúcim marketingu v sekcii SAZKA mobil. V spoločnosti Home Credit pôsobí od roku 2016 a zodpovedá za divíziu Inovačné centrum.

Jaroslav Jírajaroslav.jira@homecredit.cz

Divízie Online Business Development

Jaroslav Jíra

Zavádzam do praxe a ďalej rozvíjam všetky online projekty z dielne Home Creditu. Spolu s mojím tímom pracujem na niekoľkých úspešných projektoch, ktoré menia zabehnuté spôsoby požičiavania peňazí alebo prinášajú užívateľom pri nakupovaní cez internet netradičnú službu navyše. Online svet je v súčasnej dobe v unikátnej fázy rozvoja a my sa chceme udržať na špičke v zavádzaní inovatívnych myšlienok.

Miloš Nejezchlebmilos.nejezchleb@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Operations

Miloš Nejezchleb

Vyštudoval Ekonomicko-správnu fakultu na Masarykovej univerzite v Brne - odbor Management. Do spoločnosti Home Credit nastúpil v roku 1999 ako operátor odboru schvaľovania úverov. V roku 2000 sa podieľal na vzniku prvého revolvingového produktu spoločnosti – karty YES a od roku 2001 zastával pozíciu riaditeľa odboru správy kariet. V roku 2004 sa stal riaditeľom projektovej kancelárie pre Home Credit a Home Credit Slovakia. Do jeho kompetencie tak okrem projektového manažmentu spadá tiež procesné riadenie v spoločnosti. Od roku 2010 pridal k doterajším zodpovednostiam aj riadenie tímu analýz.

Luboš Ondrůjlubos.ondruj@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Auto Business a poistenie

Luboš Ondrůj

Po štúdiu na Pedagogickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne nastúpil do spoločnosti zaoberajúcej sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom spotrebnej elektroniky, kde zastával funkciu obchodného riaditeľa. Potom pracoval v spoločnosti GE Money Multiservis ako manažér zodpovedný za riadenie obchodnej siete a strategické plánovanie. V roku 2005 sa stal riaditeľom marketingu skupiny GE Money na Slovensku, kde bol zodpovedný za marketingovú komunikáciu a produktový vývoj v divíziách Multiservis a Auto. Do skupiny Home Credit prišiel v novembri 2007. Má na starosti sekciu Auto, ktorá sa zaoberá poskytovaním spotrebiteľských úverov na ojazdené automobily v ČR aj na Slovensku.

Zdeněk Šperkazdenek.sperka@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Financie

Zdeněk Šperka

Po absolvovaní Vysokej školy ekonomickej v Prahe pracoval tri roky v KPMG Česká republika. Tu sa staral o audit so zameraním na finančné inštitúcie. V roku 2003 začal svoju kariéru v skupine PPF ako Finance manager v Home Credit International. Na ďalšiu pozíciu – Finance manager for CEE and Asia – mal na starosti predovšetkým interný a externý reporting a plánovanie pre HC Group. V januári 2011 prestúpil do spoločnosti Brusson na post vedúceho oddelenia Controlling. Jeho hlavnou zodpovednosťou boli obchodné a finančné plány, interný a externý reporting, rokovania s bankami a ďalšími finančnými spoločnosťami. Od júla 2011 pôsobí ako Chief Finance Officer pre Home Credit a Home Credit Slovakia.

Jana Šufajzlovájana.sufajzlova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Ľudské zdroje

Jana Šufajzlová

Jana Šufajzlová vyštudovala právnickú fakultu Univerzity Karlovej a po niekoľkých rokoch v právnickej profesi zakotvila u riadenia ľudských zdrojov.
Do Home Creditu nastúpila v apríli 2015 s takmer päťnásťročnou praxou v obore.
Pracovala napríklad v spoločnosti AVG Technologies, kde zodpovedala za personálne riadenie rôznych útvarov
v niekoľkých krajinách. Predtým pôsobila v brnenskej pobočke spoločnosti IBM, kde implementovala IBM model HR business partneringu a následne viedla personálne oddelenie.

Jana Studničkovájana.studnickova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Marketing

Jana Studničková

Má bohaté skúsenosti na vedúcich pozíciách významných firiem v ČR a na Slovensku. Do skupiny PPF prišla v roku 2011 z Penta Investments. Najprv pôsobila ako marketingová a obchodná riaditeľka spoločnosti Sazka – stávková kancelária, kde zodpovedala za predajnú sieť, marketingové aktivity a komunikáciu. Po akvizícii O1 sa stala členkou vedenia O2 Slovakia a na pozícii výkonnej riaditeľky pre marketing mimo iného zodpovedala za produktové portfolio a marketingovú komunikáciu. Do Home Creditu nastúpila na jar 2016.

Miroslav Zborovskýmiroslav.zborovsky@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Starostlivosť o klienta

Miroslav Zborovský

Do spoločnosti Home Credit nastúpil v roku 1999 ako referent na oddelenie schvaľovania. Potom sa stal vedúcim tohto oddelenia a v roku 2000 riaditeľom odboru spracovania zmlúv. Od roku 2005 zastáva pozíciu riaditeľa Odboru klientskeho centra a je zodpovedný za túto oblasť v Home Credite v Českej republike aj na Slovensku. Počas posledných piatich rokov na call centre uviedol do prevádzky nový predajný kanál telemarketing a zaviedol predaj hotovostných úverov na pasívnych linkách. Od októbra 2010 je členom dozornej rady Home Creditu.

Silvia Žižkovásilvia.zizkova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Právné

Silvia Žižková

Pochádza z Olomouca, vyštudovala Západočeskú univerzitu v Plzni. Po tej tri roky pracovala ako advokátska koncipientka v kancelárii Michala Elzera a zložila advokátske skúšky. Do Home Creditu nastúpila v roku 2006 na pozíciu právny špecialista, od roku 2010 zastávala pozíciu vedúcej právneho oddelenia. Riaditeľkou divízie Právne a Compliance sa stala v januári 2015.