Vedenie Home Credit Slovakia

Katarína Behúlovákatarina.behulova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Collections

Katarína Behúlová

Katarína Behulová vyštudovala Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. Začala pracovať ako finančná kontrolórka v Piešťanoch, v roku 2000 prešla do Home Creditu, kde pôsobí doteraz. Mimo pôsobenia na Slovensku zbierala aj skúsenosti na zahraničných pobočkách, pracovala v Kazachstane a naposledy ako riaditeľka oblasti Operations na Filipínach. Má bohaté skúsenosti z oblastí komplexnej starostlivosti o klientov, predaja, vymáhania či risk managementu.
Katarína rada športuje a skúša nové veci, nedávno sa napríklad začala učiť jazdiť na koni.

David Bystrzyckidavid.bystrzycki@homecredit.cz

Generálny riaditeľ

David Bystrzycki

Pred príchodom do Skupiny Home Credit pracoval ako manažér v GE Money Bank. Kariéru začínal v spoločnosti Phillip Morris ako manažér výskumu trhu. Do Skupiny Home Credit nastúpil v roku 2006. Venoval sa formulácii a zavedeniu stratégií riadenia vzťahov s klientmi v krajinách, kde skupina pôsobí. V spoločnosti Home Credit Slovakia začínal na pozícii riaditeľa riadenia vzťahov so zákazníkmi a od roku 2010 viedol všetky obchodné aktivity Home Credite v Česku aj na Slovensku. Od júna 2011 je generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva spoločností Home Credit a Home Credit Slovakia.

Milan Cádermilan.cader@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Produkty

Milan Cáder

Do spoločnosti nastúpil začiatkom roka 2016, kde je zodpovedný za celú divíziu produktov. V obore spotrebiteľských financií pracuje dlhodobo. V počiatku svojej kariéry začínal ako obchodný zástupca a postupom času sa vypracoval až do vrcholového vedenia finančných inštitúcií. Od roku 1998 pracoval v spoločnosti GE Money Multiservis, následne prešiel do spoločnosti Cetelem, kde bol zodpovedný za celý B2C business. Vyštudoval Vysokou školu finanční a správní, obor Management.

Luděk Jírůludek.jiru@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Obchod

Luděk Jírů

Absolvoval Ekonomickú fakultu Vysokej školy banskej-Technickej univerzity Ostrava. Pred svojím príchodom do skupiny Home Credit zastával pozíciu Sales Managera v spoločnosti GE Money Multiservis. Predtým pôsobil v spoločnosti Philips v divízii drobných domácich spotrebičov so zodpovednosťou pre Českú republiku a región strednej a východnej Európy. Do skupiny Home Credit prišiel v roku 2006 a prevzal zodpovednosť za spoluprácu s kľúčovými obchodnými partnermi a budovanie tímu Key Accounts pre Česko a Slovensko. Teraz sa sústreďuje predovšetkým na akvizíciu nových partnerov a co-brandové kartové programy, ako je program Premia.

Martin Kořenekmartin.korenek@homecredit.cz

Riaditeľ divízie CRM

Martin Kořenek

Martin Kořenek vyštudoval Vysokú školu ekonomickú. Svoju kariéru odštartoval ako analytik spoločnosti Accenture, z ktorej prešiel do Českej poisťovne. Väčšinu svojich pracovných skúseností ale získal v spoločnostiach Vodafone a Citibank, kde sa v rôznych manažérskych pozíciách venoval predovšetkým riadeniu vzťahov so zákazníkmi, starostlivosti o zákazníkov a predaju. Pred nástupom na súčasnú pozíciu krátko pracoval v spoločnosti Home Credit International ako CRM Group Manager.
Vo svojom voľnom čase sa Martin venuje svojej rodine a rád cestuje.

Michal Rychnovskýmichal.rychnovsky@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Risk

Michal Rychnovský

Som riaditeľ Risku, ktorý nerád riskuje. Rovnako pristupujem ku všetkým klientom a nastavujem parametre pôžičiek tak, aby boli bezpečné. Nedopustím, aby naša pôžička viedla k prílišnému zadlženiu klienta. Ľudia z mojej divízie pristupujú k žiadateľom individuálne a vždy hľadajú najvýhodnejšiu ponuku. Staráme sa nie len o klientov, ale tiež strážime peniaze spoločnosti tým, že sme ostražití voči všetkým pokusom o úverový podvod.

Pavel Kuhnpavel.kuhn@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Inovačné centrum

Pavel Kuhn

V oblasti strategického marketingu a obchodného rozvoja má viac ako pätnásťročnú prax. Po vyštudovaní VŠB-TUO pracoval v spoločnosti Leo Burnett, následne nastúpil do Vodafone, kde na pozícii manažér komunikácie a manažér marketingu dohromady strávil deväť rokov. Následne pôsobil v MOPET CZ ako obchodný a marketingový riaditeľ. Pred príchodom do Home Creditu pracoval v spoločnosti Sazka, kde bol vedúcim marketingu v sekcii SAZKA mobil. V spoločnosti Home Credit pôsobí od roku 2016 a zodpovedá za divíziu Inovačné centrum.

Jaroslav Jírajaroslav.jira@homecredit.cz

Divízie Online Business Development

Jaroslav Jíra

Zavádzam do praxe a ďalej rozvíjam všetky online projekty z dielne Home Creditu. Spolu s mojím tímom pracujem na niekoľkých úspešných projektoch, ktoré menia zabehnuté spôsoby požičiavania peňazí alebo prinášajú užívateľom pri nakupovaní cez internet netradičnú službu navyše. Online svet je v súčasnej dobe v unikátnej fázy rozvoja a my sa chceme udržať na špičke v zavádzaní inovatívnych myšlienok.

Miloš Nejezchlebmilos.nejezchleb@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Operations

Miloš Nejezchleb

Vyštudoval Ekonomicko-správnu fakultu na Masarykovej univerzite v Brne - odbor Management. Do spoločnosti Home Credit nastúpil v roku 1999 ako operátor odboru schvaľovania úverov. V roku 2000 sa podieľal na vzniku prvého revolvingového produktu spoločnosti – karty YES a od roku 2001 zastával pozíciu riaditeľa odboru správy kariet. V roku 2004 sa stal riaditeľom projektovej kancelárie pre Home Credit a Home Credit Slovakia. Do jeho kompetencie tak okrem projektového manažmentu spadá tiež procesné riadenie v spoločnosti. Od roku 2010 pridal k doterajším zodpovednostiam aj riadenie tímu analýz.

Luboš Ondrůjlubos.ondruj@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Auto Business a poistenie

Luboš Ondrůj

Po štúdiu na Pedagogickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne nastúpil do spoločnosti zaoberajúcej sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom spotrebnej elektroniky, kde zastával funkciu obchodného riaditeľa. Potom pracoval v spoločnosti GE Money Multiservis ako manažér zodpovedný za riadenie obchodnej siete a strategické plánovanie. V roku 2005 sa stal riaditeľom marketingu skupiny GE Money na Slovensku, kde bol zodpovedný za marketingovú komunikáciu a produktový vývoj v divíziách Multiservis a Auto. Do skupiny Home Credit prišiel v novembri 2007. Má na starosti sekciu Auto, ktorá sa zaoberá poskytovaním spotrebiteľských úverov na ojazdené automobily v ČR aj na Slovensku.

Martin Řezáčmartin.rezac@homecredit.cz

Riaditeľ divize Risk

Martin Řezáč

Do spoločnosti Home Credit nastúpil v roku 2014. Vo svojej kariére úspešne kombinuje akademickú sféru a praxi. Po absolvovaní magisterského štúdia v roku 2000 na Prírodovedeckej fakulte Masarykovej univerzity pôsobil ako asistent na VUT Brno až do roku 2004. Následne prešiel do podnikovej sféry, kde sa zameral na oblasť riadenia rizík. Zaoberal sa nimi z rôznych uhlov, či už ako špecialista rizík v retailové eBanke, alebo v rámci skupiny Home Credit International či celej skupiny PPF. V týchto pozíciách sa zaoberal riadením rizík na medzinárodnej úrovni.

V roku 2007 získal svoj ​​doktorský titul z oblasti pravdepodobnosti a matematickej štatistiky. S ním sa vrátil späť na akademickú pôdu, kde pôsobil ako odborný asistent. Odborne sa stále zaoberal oblasťou riadenia rizík a scoringovými modely. Od roku 2014 prešiel do spoločnosti Home Credit ako Chief risk officer.

Zdeněk Šperkazdenek.sperka@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Financie

Zdeněk Šperka

Po absolvovaní Vysokej školy ekonomickej v Prahe pracoval tri roky v KPMG Česká republika. Tu sa staral o audit so zameraním na finančné inštitúcie. V roku 2003 začal svoju kariéru v skupine PPF ako Finance manager v Home Credit International. Na ďalšiu pozíciu – Finance manager for CEE and Asia – mal na starosti predovšetkým interný a externý reporting a plánovanie pre HC Group. V januári 2011 prestúpil do spoločnosti Brusson na post vedúceho oddelenia Controlling. Jeho hlavnou zodpovednosťou boli obchodné a finančné plány, interný a externý reporting, rokovania s bankami a ďalšími finančnými spoločnosťami. Od júla 2011 pôsobí ako Chief Finance Officer pre Home Credit a Home Credit Slovakia.

Jana Šufajzlovájana.sufajzlova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Ľudské zdroje

Jana Šufajzlová

Jana Šufajzlová vyštudovala právnickú fakultu Univerzity Karlovej a po niekoľkých rokoch v právnickej profesi zakotvila u riadenia ľudských zdrojov.
Do Home Creditu nastúpila v apríli 2015 s takmer päťnásťročnou praxou v obore.
Pracovala napríklad v spoločnosti AVG Technologies, kde zodpovedala za personálne riadenie rôznych útvarov
v niekoľkých krajinách. Predtým pôsobila v brnenskej pobočke spoločnosti IBM, kde implementovala IBM model HR business partneringu a následne viedla personálne oddelenie.

Jana Studničkovájana.studnickova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Marketing

Jana Studničková

Má bohaté skúsenosti na vedúcich pozíciách významných firiem v ČR a na Slovensku. Do skupiny PPF prišla v roku 2011 z Penta Investments. Najprv pôsobila ako marketingová a obchodná riaditeľka spoločnosti Sazka – stávková kancelária, kde zodpovedala za predajnú sieť, marketingové aktivity a komunikáciu. Po akvizícii O1 sa stala členkou vedenia O2 Slovakia a na pozícii výkonnej riaditeľky pre marketing mimo iného zodpovedala za produktové portfolio a marketingovú komunikáciu. Do Home Creditu nastúpila na jar 2016.

Miroslav Zborovskýmiroslav.zborovsky@homecredit.cz

Riaditeľ divízie Starostlivosť o klienta

Miroslav Zborovský

Do spoločnosti Home Credit nastúpil v roku 1999 ako referent na oddelenie schvaľovania. Potom sa stal vedúcim tohto oddelenia a v roku 2000 riaditeľom odboru spracovania zmlúv. Od roku 2005 zastáva pozíciu riaditeľa Odboru klientskeho centra a je zodpovedný za túto oblasť v Home Credite v Českej republike aj na Slovensku. Počas posledných piatich rokov na call centre uviedol do prevádzky nový predajný kanál telemarketing a zaviedol predaj hotovostných úverov na pasívnych linkách. Od októbra 2010 je členom dozornej rady Home Creditu.

Silvia Žižkovásilvia.zizkova@homecredit.cz

Riaditeľka divízie Právné

Silvia Žižková

Pochádza z Olomouca, vyštudovala Západočeskú univerzitu v Plzni. Po tej tri roky pracovala ako advokátska koncipientka v kancelárii Michala Elzera a zložila advokátske skúšky. Do Home Creditu nastúpila v roku 2006 na pozíciu právny špecialista, od roku 2010 zastávala pozíciu vedúcej právneho oddelenia. Riaditeľkou divízie Právne a Compliance sa stala v januári 2015.