preload obrazku pro baner

Ombudsman klientov Home Credit
a naše zásady

V Home Credite som začínal v roku 1999 ako operátor. Dnes som súčasťou vedenia spoločnosti a členom dozornej rady. Moja profesijná dráha viedla cez rôzne pozície a oddelenia, kde som veľmi detailne poznával firmu i jednotlivé procesy. Posledných dvanásť rokov je mojou hlavnou úlohou kontakt so zákazníkmi. Zaviedol som mnoho čiastkových zmien aj projektov, ktoré majú pozitívny dopad na našich klientov. Revolučným produktom na českom trhu bola napríklad Telefónna pôžička – zákazník si u nás mohol požičať peniaze bez nutnosti chodiť na pobočku. Naši klienti tiež privítali nové postupy klientskeho centra aj služby interného telemarketingu. Medzi moje posledné veľké projekty patrí riadenie zákazníckej skúsenosti. Snažím sa robiť všetko preto, aby sa k nám zákazníci radi vracali. V súčasnosti som zodpovedný za chod oddelenia Zákazníckej spokojnosti a som tiež ombudsmanom klientov Home Creditu. V pozícii ombudsmana môžem využiť svoje doterajšie skúsenosti a prinášať klientom skutočnú pomoc.


Ombudsmanovi môžete samozrejme poslať vašu pripomienku alebo podnet e-mailom (ombudsman@homecredit.sk). Nezabudnite len uviesť akého produktu sa vaša pripomienka týka a tiež číslo vašej zmluvy, aby sme si mohli všetko presnejšie overiť.

Miroslav Zborovský

"Ak budete mať pocit, že sme niektorú zo zásad nedodržali, s dôverou sa na mňa obráťte a spoločne všetko vyriešime k vašej spokojnosti."

Zásady Home Creditu

Na dodržiavanie týchto zásad dohliada Ombudsman klientov Home Creditu.

VŽDY VIETE, KOĽKO ZAPLATÍTE.

Cenu všetkých našich služieb nájdete vždy v zmluve, alebo v úverových podmienkach.

VŽDY VIETE, KOĽKO ZAPLATÍTE.

VŽDY MÁTE MESIAC NA ROZMYSLENIE.

Požičané peniaze nám môžete do 1 mesiaca vrátiť bez akýchkoľvek úrokov a poplatkov.

VŽDY MÁTE MESIAC NA ROZMYSLENIE.

S NAMI STE V BEZPEČÍ.

Pri každej žiadosti o pôžičku si dávame pozor, aby sme nikoho nedostali do problémov. V prípade, že vám nebudeme môcť pôžičku poskytnúť, vždy vám oznámime dôvod.

S NAMI STE V BEZPEČÍ.
REAGUJEME DO MINÚTY.

NEČAKÁME NA VAŠE POTKNUTIE.

Nezaplatenú splátku vám vždy pripomenieme v takom termíne, aby ju bolo možné zaplatiť bez sankcií.

NEČAKÁME NA VAŠE POTKNUTIE.