Pôžička do 15 minút • online kalkulačka • Home Credit Slovakia, a.s.

Flexibilná pôžička na kartu

Je to krásny pocit, keď môžete každý mesiac posielať inú výšku splátky.

DESK Flexi pujcka

Pôžičku vybavíte online do 15 minút alebo po telefóne. Stačia vám dva doklady.

Revolvingový úver až 10 000 € môžete využiť opakovane na čokoľvek.

Orientačná kalkulačka

Zadajte osobné údaje:

Alebo požiadajte telefonicky 0800 608 708.

Vyberte výšku pôžičky

3 000 €
400 € 10 000 €

Vyberte koľko chcete splácať

95 €
95 € 360 €
Pôžička
3 000 €
Splátka
95 €
Minimálna splátka 
75,27 €
Doba splácania
45 mesiacov
Celkom zaplatíte
4 268 €

Zadajte osobné údaje:

Alebo požiadajte telefonicky 0800 608 708.

Chcete dokončiť žiadosť telefonicky? ☎ Kliknite sem. Zavoláme Vám.

Hodnotenie našich zákazníkov

★★★★★

Róbert B.

Flexibilná, moderná online pôžička, skutočne rýchle vybavenie a peniaze na účte do niekoľkých hodín, to vytvára efektívny produkt, ktorý spĺňa svoj účel.

★★★★★

Adrián D.

Rýchle, jednoduché a výhodné. Som veľmi spokojný s rýchlosťou vybavenia, ani som nemusel nikam chodiť, a to bolo super.

★★★★★

Ľubica V.

Páči sa mi jednoduchá a zrozumiteľná online žiadosť o úver, možnosť opätovného prevodu už splácaných peňazí na vlastný účet jednoducho cez app, možnosť navýšiť online úver.

V ponúkanej variante 3 000 € a vami zvolenej mesačnej splátke 95 €, zaplatíte 4 268 € v maximálne 45 mesačných splátkach. Uvedené platí pri čerpaní k dnešnému dňu.


Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona: Pri úverovom rámci 3 000,00 €, je ročná úroková sadzba 19,9 %, RPMN 21,8 %, celkom zaplatíte 3 323,38 €. Mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 299,75 €, 295,60 €, 291,46 €, 287,31 €, 283,17 €, 279,02 €, 274,88 €, 270,73 €, 266,58 €, 262,44 €, 258,29 €, 254,15 €. Splátky a celková čiastka, ktorú zaplatíte, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššej úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.

Ako vybaviť Flexibilnú pôžičku na kartu

Pôžičku vybavíte do 15 minút.

1.

Spočítajte si pôžičku

Čo mi kalkulácia povie?

Co mi kalkulace řekne?

Kalkulačka vám dá predbežné informácie o výške vašej pôžičky a jej splátke. Presnú ponuku vám dokážeme dať, až keď nám o sebe prezradíte niekoľko dôležitých informácií.

2.

Vybavte si pôžičku online, v pobočke alebo nám zavolajte

Ako vybavenie prebieha?

Ako vybavenie prebieha?

ONLINE: Vyplníte a odošlete online žiadosť. My ju počas chvíľky schválime.

TELEFONICKY: Zavoláme si, spoločne vyplníme potrebné údaje a dohodneme sa na podrobnostiach.

V POBOČKE: Príďte za nami a spoločne všetko vyplníme pri šálke dobrej kávy. Vyberte si najbližšiu pobočku.

Vo všetkých prípadoch budete potrebovať občiansky preukaz a druhý doklad (vodičský preukaz, rodný list, cestovný pas alebo zbrojný preukaz). Ak nie ste občanom SR, pripravte si povolenie na trvalý pobyt.

3.

Podpíšte zmluvu

Ako podpis prebieha?

Ako podpis prebieha?

ONLINE: Zmluvu podpíšete SMS správou, ktorú vám pošleme na číslo uvedené v zmluve. Dodáte nám skeny dokladov a my vám pošleme peniaze na účet.

V POBOČKE: Zmluvu podpíšete priamo u nás a rovno overíme vaše doklady. Potom vám pošleme peniaze na účet.

POŠTOU: Zmluvu vám pošleme poštou, vy ju podpíšete a pošlete späť spolu s dokladmi, o ktoré vás požiadame. Keď nám všetko v poriadku príde, pošleme vám peniaze na účet.

Prečo si vybrať Flexibilnú pôžičku na kartu?

Rýchle vybavenie online

Žiadosť o pôžičku vybavíte v pobočke alebo v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu z pohodlia domova zo svojho počítača alebo mobilného telefónu. Stačí vyplniť nezáväznú online žiadosť o pôžičku.

Sjednávání půjčky online

Pôžička na čokoľvek

Požičiame vám od 400 € do 10 000 € na čokoľvek si budete priať. Záleží len na vás, či si kúpite napríklad novú kuchyňu, luxusnú sedačku do obývačky alebo napríklad posledný model smart TV.

Vybavení domácnosti na splátky

Splátky, ktoré sa vám prispôsobia

S Flexibilnou pôžičkou môžete každý mesiac splácať inú sumu. Ak máte voľné financie, môžete poslať viac, a ak vás stretnú nečakané výdavky, stačí, keď pošlete minimálnu splátku, na ktorej sa s nami dohodnete.

Flexibilita

Bez poplatku a opakovane

S našou pôžičkou vás neprekvapia žiadne zbytočné poplatky. Vybavenie, vedenie i doplatenie Flexibilnej pôžičky je úplne zadarmo. Splatené peniaze môžete navyše znova využiť. Nemusíte žiadať o nový úver ani nám nič oznamovať. Peniaze máte k dispozícii, kedykoľvek budete chcieť.

Ušetřené peníza za poplatky

Najčastejšie otázky

Ako funguje Flexibilná pôžička na kartu?

Flexibilná pôžička na kartu je revolvingový úver, vďaka ktorému môžete splatené peniaze opakovane využívať bez podpisovania ďalších zmlúv. Splatené peniaze môžete využiť na platbu kartou v obchodoch a na internete, vyberať z bankomatu alebo si ich znova poslať na účet.

Aké sú podmienky pre získanie revolvingového úveru?

Pre získanie revolvingového úveru musíte byť plnoletá osoba so stálym zdrojom príjmu.

Potrebujem ručiteľa?

Nie, pre získanie pôžičky ručiteľa nevyžadujeme.

Musím pri žiadosti o Flexibilnú pôžičku na kartu dokladať potvrdenie o príjme?

Príjem doložíte výpisom z vášho účtu, prípadne ak dostávate mzdu na účet manžela/ky, tak výpisom z účtu vedeného na manžela/ku alebo potvrdením o príjme od Vášho zamestnávateľa.

Koľko zaplatím za vybavenie úveru?

Za vybavenie nášho revolvingového úveru neplatíte žiadny poplatok, vybavenie úveru je zadarmo.

Môžem si u vás požičať, aj keď mám zápis v registri?

Bohužiaľ, na túto otázku vám nedokážeme všeobecne odpovedať. Zavolajte nám alebo si nechajte zavolať. Vašu situáciu preberieme a pokúsime sa nájsť najlepšie riešenie.

Koľko si môžem požičať?

Minimálna čiastka, ktorú vám môžeme požičať je 400 €. Najvyššia je 10 000 €.

Ako vyzerá proces podpisu zmluvy? Zašlete mi ju domov?

Zmluvu môžete podpísať elektronicky pomocou SMS podpisu. Tento spôsob môžete použiť pri vybavení online. Alebo vám po schválení pôžičky zašleme dve vyhotovenia zmluvy poštou. Zmluvy podpíšte a jedno vyhotovenie zmluvy spolu s požadovanými dokumentami nám zašlite späť.

Akým spôsobom mi budú peniaze poskytnuté?

Peniaze vám pošleme na bankový účet vedený na vaše meno v SR. Splatené peniaze môžete opäť využiť platbou kartou v obchodoch a na internete, vyberať ich z bankomatu alebo si ich znovu poslať na účet.

Ako môžem aktivovať kartu k účtu?

Karta je virtuálna a aktivujete si ju na pár kliknutí v našej mobilnej aplikácii, kde ju budete mať tiež uloženú. Virtuálna karta je elektronická podoba klasickej fyzickej karty. Akurát nezaberá miesto v peňaženke. Ak chcete plastovú kartu, môžete zavolať na číslo 0850 111 118.

Našu pôžičku môžete využiť na čokoľvek

Nové vybavení domácnosti na splátky

Nové vybavenie domácnosti

Každá domácnosť občas potrebuje skrášliť novým nábytkom alebo užitočným spotrebičom. Financujte nákup vybavenia domácnosti pôžičkou alebo rovno nakúpte na splátky u niektorého z našich partnerov.

Mobilní telefon na splátky

Nákup elektroniky

Našu pôžičku využijete aj v prípade, ak radi držíte krok s novými technológiami a chcete si urobiť radosť napríklad novým mobilným telefónom alebo počítačom.

Auto na splátky

Financovanie auta

Nákup auta patrí medzi dôležité, ale tiež nemalé výdavky. Zvládnite ho pomocou našej pôžičky, alebo využite nákup auta na splátky.

Naše produkty tiež často hľadáte pod frázami nebanková pôžička, online pôžička, rýchla pôžička, pôžička ihneď alebo úver.

4.3 / 5 z 858 hodnotení spokojnosti s produktom