Home Credit má novú hovorkyňu, komunikáciu už vedie Kateřina…

Home Credit má novú hovorkyňu, komunikáciu už vedie Kateřina Dobešová

06. 11. 2023

Novou hovorkyňou a vedúcou internej a externej komunikácie spoločnosti Home Credit sa od novembra stala Kateřina Dobešová. Zodpovedná bude jednak za styk a komunikáciu s médiami, ako aj za rozvoj a vedenie internej i externej komunikácie firmy na Slovensku a v Českej republike.


Kateřina Dobešová má dlhoročné skúsenosti s prácou tlačovej hovorkyne, komunikácie s médiami aj so širokou verejnosťou. Do Home Creditu nastupuje z radnice mestskej časti Brno-stred, kde mala od roku 2016 na starosti kontakt s novinármi a výrazne sa podieľala aj na internej komunikácii a starostlivosti o zamestnancov. V predchádzajúcom zamestnaní, ktorým bola Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod, pôsobila v rovnakej pozícii. V skorších zamestnaniach sa venovala prevažne marketingu.

„Teším sa, že prichádzam do spoločnosti, ktorá je technologickým lídrom vo svojom segmente a zakladá si na prozákazníckom prístupe. Okrem inovácií, ďalšej digitalizácii a skvalitňovaní služieb budeme spolu s odborníkmi z Home Creditu pracovať na nových produktoch, v rámci ktorých sa najnovšie chceme viac zamerať aj na živnostníkov a podnikateľov. Našou prioritou bude taktiež pokračovanie v úspešnom budovaní značky Home Credit, ako transparentného a férového partnera pre súčasných i budúcich klientov,“ približuje svoje kroky v novom pôsobisku Kateřina Dobešová.

Predošlý hovorca Home Creditu Michal Fila prijal ponuku vo vedení Českej televízie, kde v minulosti niekoľko rokov pôsobil.

Kontakt pre novinárov:
Kateřina Dobešová

Hovorkyňa spoločnosti Home Credit ČR a SR
tel.: + 420 736 473 813
katerina.dobesova@homecredit.cz


Poznámka pre editorov:


Spoločnosť Home Credit a. s.
bola založená v roku 1997 a dnes je súčasťou globálnej fintech skupiny, ktorá vo svojom odvetví patrí k najväčším na svete. Home Credit pomáha ľuďom nielen pri nákupoch na splátky priamo v obchodoch a na internete, ale ponúka aj hotovostné úvery a úvery na autá, konsolidáciu existujúcich pôžičiek či kreditné karty. Na Slovensku poskytol Home Credit Slovakia, a.s. v roku 2022 úvery v celkovej výške 247,5 miliónov eur. Viac na www.homecredit.sk

Skupina PPF
pôsobí v Európe, Ázii a Severnej Amerike. Investuje do rôznych odvetví - od telekomunikácií a médií cez finančné služby, elektronický obchod, biotechnológie až po nehnuteľnosti a mobilitu. Skupina má aktíva v hodnote takmer 40 miliárd eur a celosvetovo zamestnáva viac ako 60 000 ľudí (k 31. 12. 2022).