Home Credit otvoril svoje prvé finančné centrum v Prešovskom kraji •…

Home Credit otvoril svoje prvé finančné centrum v Prešovskom kraji

20. 02. 2019

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., jeden z lídrov na trhu bezpečných nebankových úverov, otvoril svoje ďalšie finančné centrum. Po Košiciach, Bratislave a Žiline, to najnovšie pribudlo v Prešove. Finančné centrá sú určené jednak pre terajších klientov, ale aj pre celkom nových záujemcov o produkty Home Creditu. 

Otváranie finančných centier Home Creditu ide na prvý pohľad proti súčasnému trendu virtualizácie obchodu. Množstvo spoločností prevádza svoje aktivity na internet a svojich kamenných pobočiek sa radšej zbavuje. „Aby sme mohli budovať a udržiavať dobrý vzťah s našimi klientmi, je potrebné sa aj osobne stretávať. Nie všetci chcú neosobné prostredie internetu, dávajú radšej prednosť osobnému kontaktu, kde v pokoji môžu prebrať všetky svoje otázky. Preto budujeme finančné centrá,“ popisuje dôvody ich vzniku obchodný riaditeľ Home Creditu Marek Tomčík.

Prešovské finančné centrum v týchto dňoch otvorili v zábavno-obchodnom centre MAX, kde táto prevádzka doplnila sortiment vyše 100 predajných miest o produkty Home Creditu. Prvé finančné centrum na Slovenskou otvoril Home Credit približne pred piatimi rokmi v Košiciach v obchodnom centre Cassovia. Druhé pribudlo v Bratislave, kde momentálne sídli v obchodnom centre Retro a tretie je v Žiline v obchodnom centre Mirage. Všetky miesta boli vyberané tak, aby k nim ľudia mali blízko a boli ľahko dostupné autom aj MHD.

Pre záujemcov, ktorí zavítajú do pobočiek Home Creditu je pripravená aj špeciálna produktová ponuka. Jedným z produktov, ktoré sú určené len pre pobočky, je účelový hotovostný úver. Ide o úver, ktorý je primárne určený na rekonštrukciu bývania. „U týchto produktov bude platiť nižšia úroková sadzba o niekoľko percentuálnych bodov oproti bežným, neúčelovým pôžičkám. Stačí preukázať využitie pôžičky na rekonštrukciu alebo opravu bývania,“ uvádza M. Tomčík.