Home Credit posilňuje tím. Milan Cáder bude zodpovedný za produkty a…

Home Credit posilňuje tím. Milan Cáder bude zodpovedný za produkty a poistenie, Pavel Kuhn za inovácie

21. 01. 2016

S príchodom roku 2016 privítal Home Credit dve nové posily, Milana Cádera a Pavla Kuhna. V súlade so stratégiou spoločnosti sa zamerajú predovšetkým na oblasť produktov a vývoja inovácií. "Svojim zameraním, záujmom a skúsenosťami sú obaja noví kolegovia presne tým, koho potrebujeme, aby sme zvládali nápady vymýšľať a premieňať ich na fungujúcu súčasť Home Creditu," povedal David Bystrzycki, generálny riaditeľ spoločnosti.

 

Milan Cáder bude zastávať pozíciu riaditeľa Divízie Produkty. Má dlhoročné skúsenosti s finančným sektorom, kde sa vypracoval z obchodného zástupcu až do vrcholového vedenia. Po odchode zo spoločnosti GE Money bol zodpovedný za B2B sektor a spoluprácu s tretími stranami v Ceteleme. Pred nástupom do Home Creditu viedol päť rokov oblasť B2C a Starostlivosť o klientov v spoločnosti BNP Paribas PF. Vyštudoval Vysokú školu finanční a správní, odbor ekonomika a manažment. Vo voľnom čase rád športuje, cestuje, rybárči, obľubuje divadlo a film. "Pre úspešnú spoločnosť, akou je Home Credit, je charakteristickým rysom vysoká dynamika inovácií a zmien. Produkty a na ne nadväzujúce procesy musia stále rýchlejšie reagovať na vývoj trhu a potreby klientov. Je pre mňa silnou motiváciou pracovať s ľuďmi, ktorí sa neuspokoja len s "dobrým" riešením, ale majú stálu snahu veci ďalej zlepšovať, "zdôraznil Cáder predstavu o svojom pôsobení vo firme.

 

Milan Cáder nadviaže na prácu Daniela Šturma, ktorý vo vrcholovom vedení spoločnosti Home Credit zostáva na pozícii riaditeľa Divízie Marketing a naďalej sa bude venovať jej rozvoju.

 

Pavel Kuhn, ktorý má pätnásťročnú prax v oblasti strategického marketingu a obchodného rozvoja, nastupuje na pozíciu riaditeľa inovačného centra a stáva sa členom senior manažmentu. Po vyštudovaní Vysokej školy báňskej - Technickej univerzity v Ostrave, pracoval dva roky na pozícii Account Manager v spoločnosti Leo Burnett. Následne nastúpil do Vodafone, kde na pozíciách manažér komunikácie a manažér marketingu strávil dohromady deväť rokov. Následne pôsobil v MOPETU CZ ako obchodný a marketingový riaditeľ. Do Home Creditu sa presunul zo Sazky, kde bol vedúcim marketingu v sekcii SAZKAmobil. "Na svojom novom pôsobisku by som chcel nadviazať na veľký kus práce v oblasti inovácií, ktorý odviedol existujúci manažment a v roku 2016 by som sa chcel zamerať na novinky a rozvoj finančných služieb v digitálnej oblasti," povedal pri príležitosti nástupu do funkcie Kuhn. Medzi jeho záujmy patrí ultra trail a bežky.