Home Credit predstavil mobilnú aplikáciu pre správu kreditných kariet…

Home Credit predstavil mobilnú aplikáciu pre správu kreditných kariet a Flexibilnej pôžičky

07. 03. 2019

Spravovanie úveru je teraz jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Home Credit spustil mobilnú aplikáciu pre majiteľov kreditných kariet, Flexibilného úveru a úveru s opakovaným čerpaním.  Novú komunikačnú platformu postupne doplnia ďalšie produkty. Aplikácia je zatiaľ dostupná pre operačný systém Android, v priebehu roka chystá Home Credit aj aplikáciu pre iOS. 

Kľúčové funkcie a rýchly prehľad vždy po ruke

Teraz stačí pár sekúnd a aktuálnu výšku splátky, spolu s inštrukciami k jej zaplateniu zistíte s mobilom v ruke. „Súčasná verzia aplikácie prináša nový užívateľský servis pre klientov s kreditnými kartami, Flexibilnou pôžičkou a úverom s opakovaným čerpaním. Klienti v aplikácii jednoducho a rýchlo zistia aktuálny zostatok na karte, majú prehľad o bezúročnom období a nájdu tam aj užitočné informácie o produkte. Dokážu si previesť peniaze na bežný účet, prehliadať transakčnú históriu a okrem toho zistiť, aký bonus získali v rámci vernostného programu Premia. Samozrejmosťou v aplikácii sú aktuálne zľavy u obchodných partnerov Home Creditu, ktoré môžu naši klienti využiť,“ predstavuje kľúčové vlastnosti mobilnej aplikácie Home Credit Petr Souček, šéf tímu mobilnej aplikácie Home Credit.

Bezpečnosť a jednoduchosť na prvom mieste

Aplikácia v sebe spája bezpečnosť a jednoduchosť. Klienti sa prihlasujú prostredníctvom kódu alebo odtlačkom prstu. „Spustením aplikácie sme urobili významný krok v ústrety našim klientom. Zjednodušujeme im prístup k financiám, zároveň ale dbáme na bezpečnosť. V inováciách budeme naďalej pokračovať, aby sme vyhoveli neustále rastúcim a vyvíjajúcim sa potrebám klientov, ktorí mobil vnímajú ako jednoduchý, efektívny a bezpečný prístup k svojim peniazom,“ ozrejmuje výhody aplikácie Petr Souček. Aplikácia je momentálne dostupná pre mobilné telefóny s operačným systémom Android, onedlho k nej pribudne aj aplikácia pre iOS.

Všetko čo potrebujete, nájdete v aplikácii

Aplikácia sa v tomto roku rozšíri o ďalšie služby a produkty spoločnosti Home Credit. „Našim cieľom je vytvoriť pre klienta nástroj, ktorý mu umožní vybaviť všetko, čo potrebuje, priamo v mobilnej aplikácii. Tým myslím celý proces od zriadenia úveru, až po jeho spravovanie. Klient nebude musieť hľadať informácie na rôznych miestach, plne ho obslúži jeho vlastný telefón. Naviac sa snažíme, aby ho používanie aplikácie bavilo,“ dodáva Souček.

Aplikácia nie je len pre súčasných klientov Home Creditu. „Poslúži aj tým, ktorí úver zvažujú a hľadajú finančný produkt ušitý na mieru. Po vyplnení krátkeho formulára v aplikácii sa so zákazníkom spojí naše klientske centrum a ponúkne mu pôžičku podľa jeho potreby. Budúca verzia aplikácie umožní celý popísaný proces uskutočniť iba v mobile,“ uzatvára vedúci tímu mobilnej aplikácie Home Credit.