Home Credit s novým televíznym spotom vstúpil do najsilnejšej fázy…

Home Credit s novým televíznym spotom vstúpil do najsilnejšej fázy svojej tohtoročnej reklamnej kampane, predstavuje najnovší produkt pre podnikateľov

30. 11. 2023

Spoločnosť Home Credit Slovakia, ktorá je známa svojimi inovatívnymi finančnými produktmi, vstúpila do hlavnej fázy svojej celoročnej reklamnej kampane a pridáva komunikáciu nového produktu pre živnostníkov. Prichádza s novým televíznym spotom v hlavnej úlohe s drobným živnostníkom – stolárom. Značka Home Credit medziročne zvyšuje podiel vo vysielaní a rastie vo všetkých sledovaných brandových metrikách.


„Akvizičná marketingová komunikácia Home Creditu stojí v tomto roku na digitálnom marketingu a televíznej kampani na kanáloch Markíza Group. Od začiatku roka investujeme pomerne výrazne do online videoformátov a zároveň prakticky každý mesiac skúšame nové, pre nás netypické formáty, ktoré nám pomôžu náš mediálny mix ešte viac rozšíriť a diverzifikovať tak závislosť na tradičných médiách,“ uvádza Jan Vašíček, vedúci sekcie marketingu.

Home Credit na začiatku októbra ohlásil vstup na trh s finančnými produktami pre malých podnikateľov. V prvej fáze spustil produkt určený na prevádzkové financovanie živnostníkov do výšky 20 tisíc eur. V súvislosti s týmto produktovým obohatením rozširuje tiež komunikačnú kampaň a v televíznej i online kampani komunikuje nový spot na nový produkt Flexibilný úver pre podnikateľov.

„Nadlinková komunikácia na segment ‚mikro‘ v súčasnosti tvorí približne 30 % našej kampane a v budúcom roku v nej budeme systematicky pokračovať. Ciele nie sú malé. Do piatich rokov by sme chceli na trhu financovania podnikateľov dosiahnuť porovnateľnú znalosť komunikácie a zvažovania značky, ako máme teraz u spotrebiteľov,“
dopĺňa Vašíček.

Nový spot pre podnikateľov vychádza z úspešného kreatívneho konceptu Úsmevy. V hlavnej úlohe sa predstavuje drobný živnostník – stolár. Na výrobe sa podieľala pražská filmová agentúra BLACKBOT pod vedením Tomáša Šišku a zlínska IS Produkce.

Podľa série pravidelných prieskumov realizovaných v spolupráci so spoločnosťou Perfect Crowd vzrástla od spustenia komunikačného konceptu Úsmevy v júni 2022 spontánna znalosť značky Home Credit na Slovensku o 25 %, zvažovanie značky o 47 % a znalosť komunikácie o 16 %.

Odkaz na nový TV spot pre podnikateľov:

https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...


Kateřina Dobešová
Tlačová hovorkyňa Home Credit ČR a SR
+ 420 736 473 813
katerina.dobesova@homecredit.cz


Poznámka pre editorov:

Spoločnosť Home Credit a.s.
bola založená v roku 1997 a dnes je súčasťou globálnej fintech skupiny, ktorá vo svojom odvetví patrí k najväčším na svete. Home Credit pomáha ľuďom nielen pri nákupoch na splátky priamo v obchodoch a na internete, ale ponúka aj hotovostné úvery a úvery na autá, konsolidáciu existujúcich pôžičiek či kreditné karty. Na Slovensku poskytla spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s. v roku 2022 úvery v celkovej výške 247,5 miliónov eur. Viac na www.homecredit.sk.
Skupina PPF
pôsobí v Európe, Ázii a Severnej Amerike. Investuje do rôznych odvetví – od telekomunikácií a médií cez finančné služby, elektronický obchod, biotechnológie až po nehnuteľnosti a mobilitu. Skupina má aktíva v hodnote takmer 40 miliárd eur a celosvetovo zamestnáva viac ako 60 000 ľudí (k 31. 12. 2022).