Šikovná karta od Home Creditu prichádza s najširšou ponukou…

Šikovná karta od Home Creditu prichádza s najširšou ponukou asistenčných služieb

25. 04. 2017

Šikovná karta prináša v jednom balíku viaceré asistenčné služby, ktoré môžu Slovákom pomôcť v kritických životných situáciách. Sprostredkúva tak okamžitú pomoc pri autonehode, náhlej hospitalizácii, akútnu službu elektrikára alebo zámočníka a taktiež poradenstvo v právnych oblastiach. Táto nová kreditná karta od spoločnosti Home Credit ponúka okrem toho aj tri výbery z bankomatu zadarmo, bezúročné obdobie v dĺžke 51 dní či prevod hotovosti z karty na bankový účet. Šikovná karta je na Slovensku  dostupná od 24. apríla 2017.

 

Inovácie postavené na potrebách ľudí

Home Credit prichádza s novou Šikovnou kartou, ktorá ako prvá kreditná karta na slovenskom trhu sprístupňuje najširšiu ponuku užitočných asistenčných služieb. "Na trhu kreditných kariet nebolo v poslednej dobe vidieť mnoho inovácií. Bezúročné obdobie alebo peniaze späť z platieb na kartový účet sú dnes bežné. My v Home Credite sa však dlhodobo zameriavame na inovácie, ktoré vychádzajú z príbehov a potrieb našich klientov. Šikovná karta ukazuje, že aj kreditná karta môže ľuďom zjednodušiť a spríjemniť život, "uviedol Michal Kozub, produktový manažér spoločnosti Home Credit.

 

Kreditná karta, ktorá pomáha v ťažkostiach

Nonstop asistenčné služby spojené so Šikovnou kartou ocenia ľudia pri  mnohých  nepríjemných životných situáciách. Okamžite dokážu pomôcť majiteľovi kreditnej karty v štyroch kľúčových oblastiach. Asistencia k vozidlám vám pri poruche auta okrem iného pomôže s opravou na mieste, odvozom do servisu,  náhradnou dopravou či so zabezpečením ubytovania posádky vozidla. Asistencia k domácnosti sprostredkúva služby elektrikára, plynára, inštalatéra, sklenára alebo zámočníka pri zablokovaní dverí do bytu. Zdravotná asistenciazase zahŕňa nadštandardné ubytovanie pri hospitalizácii, pobyt v nemocnici s dieťaťom, či zdravotnú infolinku. No a telefonické poradenstvo  v právnych oblastiach prináša užitočné informácie napr. pri kúpnych zmluvách, susedských sporoch či reklamáciách. "V kritickej situácii stačí vytočiť číslo asistenčnej služby a operátor sa o všetko postará. Na Slovensku podobnú službu v takomto rozsahu ku kreditnej karte, navyše v rámci základného mesačného poplatku, nikto neponúka, " dodáva Kozub.

Šikovná karta inak slúži na úhradu bežných denných výdavkov, aj na nakupovanie drahšieho tovaru alebo služieb, a to až do výšky dohodnutého úverového rámca. Kartou sa dá platiť bezhotovostne u obchodníkov po celom svete i na internete, vyberať hotovosť z bankomatov aj v pobočkách bánk a zmenární doma aj v zahraničí a tiež prevádzať bez poplatku peniaze z karty na bankové účty v Slovenskej republike. Bezúročné obdobie pre bezhotovostné platby je 51 dní.

 

U obchodných partnerov môžete získať späť až 10 % z ceny tovaru

V základnom mesačnom poplatku 2,19 eur získajú klienti zadarmo napríklad tri výbery z bankomatu doma aj v zahraničí, elektronický výpis, prevod hotovosti z karty na bankový účet, v prípade straty blokáciu karty, vydanie náhradnej karty či nové vygenerovanie PIN kódu. "Z každej bezhotovostnej platby získa majiteľ karty späť na svoj účet minimálne 1% z ceny nákupu, u obchodníkov označených logom Premia je to až 10 %. Nazbierané prémiové body raz mesačne pripočítame na kartový účet klienta. Kto využíva Šikovnú kartu aktívne, môže mesačne ušetriť až 20 eur, " dopĺňa M. Kozub

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Šikovná karta myslí aj na situácie, kedy ľuďom výnimočne nezostávajú peniaze na úhradu splátky. Taktiež je k dispozícii špeciálne poistenie, ktoré zabezpečí ochranu v prípade straty zamestnania, pracovnej neschopnosti, hospitalizácie, invalidity alebo smrti. Poistenie môže kryť aj riziká spojené so zneužitím karty, stratou či krádežou osobných vecí a dokonca zaručuje aj preplatenie ukradnutej hotovosti. K maximálnej bezpečnosti prispievajú aj bezpečnostné limity pre čerpanie. Týždenný limit pre výber hotovosti z bankomatu je 200 eur. V prípade bezkontaktných platieb bez zadávania PINu je denný limit nastavený na 100 eur.