preload obrazku pro baner

Tesco Finančné služby predstavili nový komunikačný koncept

Pridané

27.08.2015

Nový komunikačný koncept odštartovala v stredu 19. augusta prvá zo  série televíznych reklám. Všetky reklamy sú hrané a zásadne sa odlišujú od predchádzajúcich, ktoré boli len animované. Ich spájajúcim obsahovým prvkom je motív stávky, ktorá sa uzatvorí v obchodoch TESCO. Reklamné spoty sa natáčali v českých obchodoch TESCO Eden a TESCO Zličín. Kampaň sa zameriava na podporu povedomia o TESCO Finančných službách, ktorých poskytovateľom je spoločnosť Home Credit. „Kampaňou chceme zvýšiť povedomie o značke TESCO Finančné služby. Preto sme sa rozhodli prejsť k vizuálne výraznému konceptu, ktorý zaujme divákov a snáď i pobaví,“ hovorí manažérka finančných služieb TESCO ČR/SR Markéta Koptišová Mocová.

Nová televízna reklama predstavuje produkt Hotovostná pôžička. Tá garantuje, že klientova výsledná úroková sadzba bude nižšia, ako je bankový priemer vyhlásený Národnou bankou Slovenska alebo Českou národní bankou. Samotnú realizáciu reklám si zobral na starosť režisér Jan Těšitel. Kampaň pobeží na televíznych staniciach v Česku i na Slovensku. Konkrétne na staniciach JOJ a Markíza, v Českej republike na TV Prima, Barrandov, Óčko.

Kampaň je podporená komunikáciou v obchodoch Tesco, neadresnou distribúciou letákov i online kampaňami. Všetky informácie k produktu sú k dispozícii tu.
Celú reklamu nájdete na: https://www.youtube.com/watch?v=F4NosNALO0c