Klientská zóna - nákup na splátky

Ako dojednať nákup na splátky

Nákup na splátky s Home Creditom je jednoduchý.

Na našich webových stránkach si jednoducho nájdete najbližšiu predajňu, v ktorej poskytujeme financovanie nákupu tovaru na splátky. Najbližšiu predajňu ľahko nájdete pomocou MAPY PREDAJCOVIA.

Vezmite si dva doklady totožnosti (napríklad vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo zbrojný preukaz). Občania SR musia vždy predložiť platný občiansky preukaz. Aby ste mohli získať nákup na splátky, musíte byť plnoletý a mať stály a pravidelný zdroj príjmu.

Pre vybavenie pôžičky budete potrebovať tiež potvrdenie o výške svojich príjmov (potvrdenie o výške príjmu od zamestnávateľa, kópiu daňového priznania, dôchodkový výmer alebo iný doklad).

Vyberte si tovar a úverovú zmluvu uzavriete priamo v predajni. Schválenie zmluvy prebehne na počkanie.

Pri vypĺňaní žiadosti si môžete dojednať aj poistenie výdavkov pre prípad, že vás postihne nepriaznivá životné udalosť, ako je dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania či ukončenie podnikania, priznanie invalidity alebo smrť. Poistné plnenie z daného poistenia vypláca poisťovňa priamo klientovi, ktorý sa podľa svojho uváženia rozhodne, ako ich použije.

Viac

Ako sa poistiť

Poistenie výdavkov si môžete dojednať pre prípad, že Vás postihne nepriaznivá životná udalosť, ako je dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania či ukončenie podnikania, priznanie invalidity alebo smrť. Poistné plnenie z daného poistenia vypláca poisťovňa priamo klientovi, ktorý sa podľa svojho uváženia rozhodne, ako ich použije. Bližšie informácie k poisteniu nájdete TU.

Ako požiadať o ďalší nákup na splátky alebo iný úver

O ďalší nákup na splátky môžete rovnakým spôsobom požiadať opäť priamo v predajni. Ak máte záujem o iný úver, je najjednoduchším spôsobom kontaktovať naše klientské centrum na telefónnom čísle 0850 11 11 18. Naši špeciálne vyškolení operátori sú pripravení Vám pomôcť vybaviť úver priamo "na mieru".

Položenie novej otázky

Úverové podmienky priamo pre Vás

Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy
Kde nájdem kód zmluvy?Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy

Slovník pojmov

V Slovníku pojmov nájdete výrazy týkajúce sa všetkých produktov, ktoré vám ponúkame:

Prejsť na slovník pojmov

Kontakty

  • Klientska linka
    0850|11|11|18
  • Klientska linka auto
    033|776|74|04
Zobrazit všetky kontakty