Klientska zóna - konsolidácia

Telefónna pôžička

Telefónnu pôžičku si jednoducho vybavíte telefonicky s pomocou našich vyškolených operátorov. Budete potrebovať dva doklady totožnosti. Ak ste občanom SR, musí byť jedným z týchto dokladov platný občiansky preukaz.

Ďalším dokladom potom môže byť napríklad vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo zbrojný preukaz. Ak ste zamestnaný alebo SZČO, pripravte si údaje o firme - presný názov, adresu, telefón a IČO. Ak zvolíte možnosť zaslania peňazí na účet, majte pripravené aj číslo svojho účtu.

Pôžičku si potom dohodnete v niekoľkých jednoduchých krokoch:

Zavolajte alebo vyplňte formulár

Zavolajte na bezplatnú linku 0800 608 708. Ak nemáte práve po ruke telefón, môžete tiež vyplniť formulár so žiadosťou a naši operátori vám zavolajú späť.

Pripravte si potrebné doklady

Pre telefonický hovor s naším operátorom majte pripravené nasledujúce doklady:
dva doklady totožnosti (napr. platný cestovný pas, platný vodičský preukaz, rodný list, zbrojný preukaz). Občania SR musia vždy doložiť občiansky preukaz. Ak ste zamestnanec alebo SZČO, pripravte si údaje o svojom zamestnávateľovi či podnikania - presný názov, adresu, telefónne číslo na pevnú linku príp. mobilný telefón a IČO.

Pri vybavovaní žiadosti si môžete dojednať aj poistenie výdavkov pre prípad, že vás postihne nepriaznivá životné udalosť, ako je dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania či ukončenie podnikania, priznanie invalidity alebo smrti. Poistné plnenie z daného poistenia vypláca poisťovňa priamo klientovi, ktorý sa podľa svojho uváženia rozhodne, ako ich použije.

Potvrdenie o príjme

Po schválení pôžičky od vás budeme potrebovať kópie vyššie uvedených dokladov a tiež Potvrdenie o príjme (napr. potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna).

Peniaze na účet alebo osobne

Ak vašu žiadosť schválime, zmluvu vám pošleme poštou alebo vám ju doručí kuriér. Hotovosť si vyzdvihnete na pošte alebo vám ju zašleme na účet.

Viac

Online pôžička

Online pôžičku si jednoducho vybavíte TU. Budete potrebovať dva doklady totožnosti. Ak ste občanom SR, musí byť jedným z týchto dokladov platný občiansky preukaz. Ďalším dokladom potom môže byť napríklad vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo zbrojný preukaz. Ak ste zamestnaný alebo SZČO, pripravte si údaje o firme - presný názov, adresu, telefón a IČO. Majte pripravené aj číslo svojho bankového účtu.

Pôžičku si potom vybavíte v niekoľkých jednoduchých krokoch:

Vyberte si pôžičku

Pomocou úverovej kalkulačky si zvoľte výšku pôžičky a požadovanú dobu splatnosti.

Vyplňte žiadosť

Počas vypĺňania žiadosti od Vás budeme vyžadovať osobné údaje, údaje o zdroji príjmov a údaje o finančnej situácii, preto prosím majte pripravené nasledujúce doklady:
a. dva doklady totožnosti (napr. platný cestovný pas, platný vodičský preukaz, rodný list, zbrojný preukaz). Občania SR musia vždy doložiť občiansky preukaz.
b. ak ste zamestnanec alebo SZČO, pripravte si údaje o svojom zamestnávateľovi či podnikaní - presný názov, IČO, adresu, telefónne číslo na pevnú linku - prípadne mobilný telefón.
c. číslo Vášho bankového účtu

Pri vypĺňaní žiadosti si môžete dohodnúť aj poistenie výdavkov pre prípad, že Vás postihne nepriaznivá životné udalosť, ako je dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania či ukončenie podnikania, priznanie invalidity alebo smrť. Poistné plnenie z daného poistenia vypláca poisťovňa priamo klientovi, ktorý sa podľa svojho uváženia rozhodne, ako ich použije.

Potvrdenie o príjme

Pre vybavenie pôžičky budete potrebovať tiež Potvrdenie o príjme (napr. potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna).

Peniaze na účte

Ak Vašu žiadosť schválime, zmluvu Vám pošleme poštou a hotovosť Vám pošleme na účet.

Viac

Poistenie výdavkov

Poistenie výdavkov si môžete vybaviť pre prípad, že Vás postihne nepriaznivá životná udalosť, ako je dlhodobá práceneschopnosť, strata zamestnania či ukončenie podnikania, priznanie invalidity alebo smrť. Poistné plnenie z daného poistenia vypláca poisťovňa priamo klientovi, ktorý sa podľa svojho uváženia rozhodne, ako ich použije. Bližšie informácie k poisteniu nájdete TU.

Ako požiadať o ďalší úver

Ak máte záujem o ďalší úver, najjednoduchšie je kontaktovať naše klientske centrum na telefónnom čísle 0850 11 11 18. Naši špeciálne vyškolení operátori sú pripravení Vám pomôcť vybaviť úver priamo "na mieru".

Položenie novej otázky

Úverové podmienky priamo pre Vás

Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy
Kde nájdem kód zmluvy?Kód nájdete nad logom v ľavom hornom rohu vašej zmluvy

Slovník pojmov

V Slovníku pojmov nájdete výrazy týkajúce sa všetkých produktov, ktoré vám ponúkame:

Prejsť na slovník pojmov

Kontakty

  • Klientska linka
    0850|11|11|18
  • Klientska linka auto
    033|776|74|04
Zobrazit všetky kontakty