Revolvingový úver

Obchodné podmienky.

hlavní fotka baneru

Splátkový program v rámci revolvingového úveru

Pri nákupe na splátky na partnerských e-shopoch umožňujeme využitie splátkového programu v rámci revolvingového úveru. To znamená, že zriadime zákazníkovi revolvingový úver, z ktorého zaplatí vybraný tovar, a zbytok peňazí mu ostane na ďalšie nákupy. Splatené peniaze potom môže opakovane čerpať podľa potreby. Všetko jednoducho a rýchlo bez zbytočnej administratívy.

Príklady splátkových programov:

Nákup na splátky s navýšením so splatnosťou
12 mesiacov

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 399,00 €, výške splátky 36,42 €, dobe trvania splátkového programu 12 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 15,55%, RPMN 16,77%, celková čiastka splatná spotrebiteľom 437,04 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1.3.2021, úhrada prvej splátky je 20.4.2021 a splatnosti poslednej splátky je 20.3.2022.

Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok Vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.

Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.

Podmienky revolvingového úveru

Stačí, keď ste starší ako 18 rokov, máte stály zdroj príjmov a trvalý pobyt v SR.

Výhody revolvingového úveru

Jednoducho a rýchlo si môžete zakúpiť svoj vysnívaný tovar.

Všetko vybavíte cez internet z pohodlia svojho domova.

Nepotrebujete ručiteľa.

Splatené peniaze môžete využiť na ďalšie nákupy.

Môžete si vybrať počet splátok alebo výšku mesačnej splátky.

Viac informácií

Môžete si vybrať počet splátok a výšku mesačnej splátky.

Výber počtu splátok a výšky mesačnej splátky je obmedzený v závislosti od nastavenia parametrov úverového produktu veriteľom pre daný eshop.

Pre Vami vybranú výšku splátky/počet splátok budete mať k dispozícii vždy finančné parametre úveru ako sú napr. ročná úroková sadzba, RPMN a podobne.

Nakúpiť môžete už od 40 €.

Čo budete potrebovať na rýchle uzatvorenie zmluvy?

Platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (platný vodičský preukaz, platný cestovný pas, rodný list či platný zbrojný preukaz) a výpis z bankového účtu na vaše meno. Môžeme si vyžiadať doloženie výšky príjmu.

Ako postupovať pri nákupe na internete

  • Vyberte si u niektorého z našich partnerov tovar aspoň za 40 €, ktorý si chcete kúpiť na splátky.

  • V objednávke zvoľte platobnú metódu „Nákup na splátky Home Credit“ a vyberte si splátky, ktoré vám vyhovujú.

  • Z e-shopu budete presmerovaný do našej zabezpečenej zóny, kde vyplníte formulár a zmluvou o úvere si dohodnete úverový účet. Ak už ho u nás máte, vybrané splátky potvrdíte jednoducho online a cenu nákupu vám z neho odpočítame.

  • Presmerujeme vás späť do e-shopu, ktorý vám expeduje tovar.

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 700 € je ročná úroková sadzba 26,28%, RPMN 38,33%, celková suma splatná spotrebiteľom 825,90 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 75,85 €, 74,57 €, 73,30 €, 72,02 €, 70,74 €, 69,46 €, 68,19 €, 66,91 €, 65,63 €, 64,35 €, 63,08 €, 61,80 €.

Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej čiastky splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššie úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť.

Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a.s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.

Najčastejšie otázky

Ako sa dozviem, kam mám splácať?

Číslo účtu a čiastku uvidíte na výpise, ktorý Vám pošleme každý mesiac.

Je možné od úverovej zmluvy odstúpiť?

Áno, do 14 dní od podpisu zmluvy. Ak nám peniaze vrátite do 30 dní od odstúpenia od zmluvy, nebudeme Vám účtovať žiadne úroky.

Som občanom EU, môžem nakúpiť na splátky?

Ak doložíte doklad o trvalom pobyte v SR, tak áno.

Kedy mi bude doručený vybraný tovar?

Budeme vás informovať e-mailom v okamžik, kedy vydáme pokyn k vyskladneniu e-shopu.

Mám zaručené, že úver dostanem?

K poskytovaniu úverov pristupujeme zodpovedne a úver poskytneme až po riadnom posúdení splnení všetkých potrebných podmienok každého žiadateľa.

Môžem úver splatiť predčasne?

Áno, naviac bez poplatkov.

Čo ďalšieho potrebujete?

Požičať si

Konsolidovať pôžičky

Využívať kreditnú kartu

Financovať auto

Poistiť riziká

Naše produkty tiež často hľadáte pod frázami nebanková pôžička, online pôžička, rýchla pôžička, pôžička ihneď alebo úver.