Flexibilná pôžička na kartu • Home Credit Slovakia, a.s.
509 hc logo 4ec2e82d 93af60611bf9ad0e6c18c5539ce8020d

Využívajte svoju Flexibilnú pôžičku na kartu naplno

2468 1944x1356 flexi onboarding cz 872a6fe8 e60347f021f011f8ec61834c72d222c3

Môžete splácať flexibilne, stačí poslať minimálnu splátku. Splatené peniaze je možné znovu využiť.

S kartou nakúpite v obchodoch aj na internete a vyberiete peniaze z bankomatu.

Splácajte flexibilne, ako sami chcete

Máte voľné financie?
Pošlite vyššiu splátku.

Viac

Máte voľné financie? Pošlite vyššiu splátku.

Čím viac z vyčerpanej čiastky vrátite, tým menej zaplatíte na úrokoch. Ak budete chcieť poslať vyššiu splátku, nemusíte to dopredu oznamovať.

Máte nečakané výdavky?
Pošlite napríklad len minimálnu splátku.

Viac

Máte nečakané výdavky? Pošlite napríklad len minimálnu splátku.

Splácať môžete viac alebo menej, ako práve chcete. Stačí poslať každý mesiac aspoň minimálnu splátku, ktorú máte uvedenú vo svojej zmluve o úvere.

Ako využiť splatené peniaze?

 • 1.

  S Flexibilnou pôžičkou na kartu môžete splatené peniaze využívať opakovane bez ďalšieho schvaľovania.

 • 2.

  Peniaze si môžete previesť na svoj bežný účet sami v mobilnej aplikácii a v Správcovi financií. Alebo nám zavolajte na klientsku linku 0850 111 118 a všetko vyriešime telefonicky.

 • 3.

  S kartou k pôžičke môžete nakupovať v obchode, na internete, alebo s ňou platiť mobilom pomocou Peňaženky Google alebo Apple. S kartou môžete tiež vyberať hotovosť z bankomatu.

Ešte kartu k pôžičke nevyužívate? Virtuálna karta už na vás čaká v našej mobilnej aplikácii. Stačí, ak si ju za pár sekúnd aktivujete a máte ju rovno k dispozícii. Je zadarmo a úplne bezpečná.

Majte svoju pôžičku pod kontrolou v mobilnej aplikácii

 • Splácanie nebolo nikdy jednoduchšie

  U nás budete vždy vedieť, koľko, kedy a kam máte splácať. Mobilná aplikácia Home Credit si dokonca rozumie s aplikáciami najväčších slovenských bánk, takže splátku odošlete zrýchlenou platbou na pár kliknutí.

 • Financie máte pevne v rukách

  Všetky splátky, prevody aj nákupy si môžete skontrolovať v sekcii História. K dispozícii máte aj výpisy za posledných 12 mesiacov. Máte tak istotu, že vás nič neprekvapí.

 • Peniaze si prevediete na pár kliknutí

  Pokazilo sa vám auto alebo sa objavila zľava, ktorá sa nedá odmietnuť? Pokiaľ rýchlo potrebujete peniaze, stačí pár klikov v aplikácii a peniaze putujú k vám na účet. Nezaberie to ani minútku.

  TIP: Ak potrebujete viac peňazí, môžete si požiadať o navýšenie úverového rámca.

 • Karta, ktorá nezaberá miesto v peňaženke

  V aplikácii vyriešite aktiváciu virtuálnej karty, nastavenie vybraných limitov aj okamžitú blokáciu. Jednoducho v nej tiež potvrdíte svoje platby na internete. Pridajte si svoju kartu do Peňaženky Google alebo Apple a plaťte pohodlne mobilom alebo hodinkami.

 • Už žiadne obavy o bezpečie

  S aplikáciou Home Credit budú na vás podvodníci krátki. Do aplikácie sa vždy prihlásite bezpečne pomocou kódu, odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu pre Android alebo iOS zadarmo.

Poistenie schopnosti splácať

Vybavte si k svojej Flexibilnej pôžičke na kartu kvalitné poistenie a splácajte v pokoji. Poistenie schopnosti splácať vám pomôže, keď ochoriete alebo prídete o prácu. Pozrite sa na detailné informácie k balíčkom MAXIM a MAXIM+.

Informácie o pôžičke

Koľko musím splácať najmenej?

Výšku minimálnej splátky, ktorú je potrebné vždy uhradiť, máte uvedenú v zmluve. Táto suma sa nemení a na pripomenutie ju uvidíte vo vašom mesačnom výpise. Každý mesiac musíte zaplatiť aspoň minimálnu splátku.

Čo keď chcem platiť inú výšku splátky?

Pri vybavovaní úveru ste si zvolili výšku mesačnej splátky, ktorá vyhovuje vašim možnostiam a potrebám. Túto sumu tiež uvidíte vo vašom výpise.

Napriek tomu však môžete hradiť, koľko chcete, a dokonca každý mesiac inú sumu. Splátka ale nesmie byť nižšia, než tá minimálna, ktorá je uvedená v zmluve.

Nemusíte sa nás pýtať, ani nás o tom informovať.

Čo keď zabudnem, koľko mám platiť?

Všetky potrebné informácie sa dozviete z pravidelného mesačného výpisu, ktorý dostanete vždy začiatkom mesiaca e-mailom alebo poštou. Posledných 12 výpisov nájdete vždy aj v mobilnej aplikácii a na www.SpravcaFinancii.sk.

Môžem si splátku úplne odložiť?

V prípade potreby si môžete odložiť celú splátku. Stačí nám pred dátumom jej splatnosti zavolať na klientsku linku 0850 111 118 a dohodnúť sa s operátorom. Tento jednorazový odklad je zadarmo a dlžná suma je aj počas odkladu úročená.

Môžem splatené peniaze znova využiť?

Samozrejme. Ak budete splatené peniaze opätovne potrebovať, môžete si ich previesť na svoj bežný účet v mobilnej aplikácii, v Správcovi financií alebo nám zavolať na klientsku linku 0850 111 118, kde s vami prevod peňazí vyriešime.

Vďaka virtuálnej karte môžete splatené peniaze využívať napríklad pri platení kartou alebo si môžete vybrať hotovosť z bankomatu. Pokiaľ máte radšej kartu plastovú, zavolajte si o ňu na klientsku linku.

Môžem úver predčasne splatiť?

Flexibilná pôžička na kartu je revolvingový úver. Zmluva je uzatvorená na dobu neurčitú, takže aj po doplatení všetkých záväzkov trvá ďalej. Pokiaľ peniaze nevyužívate, neplatíte žiadne úroky ani poplatky. Ak chcete úverovú zmluvu vypovedať, volajte 0850 111 118.

Ako si aktivovať kartu k Flexibilnej pôžičke na kartu?

Virtuálna karta už na vás čaká v našej mobilnej aplikácii, kde si ju za pár sekúnd aktivujete. Pokiaľ máte radšej plastovú kartu, zavolajte nám na linku 0850 111 118 a zadarmo vám ju pošleme.