Flexibilná pôžička na kartu

Predtým Úverová karta Tesco

Môžete splácať flexibilne, stačí poslať minimálnu splátku. Splatené peniaze je možné znovu využiť.

S kartou nakúpite v obchodoch aj na internete a vyberiete peniaze z bankomatu.

Splácajte flexibilne, ako sami chcete

Máte voľné financie?
Pošlite vyššiu splátku.

Viac

Viac

Čím viac z vyčerpanej čiastky vrátite, tým menej zaplatíte na úrokoch. Ak budete chcieť poslať vyššiu splátku, nemusíte to dopredu oznamovať.

Máte nečakané výdavky? Pošlite napríklad len minimálnu splátku.

Viac

Viac

Splácať môžete viac alebo menej, ako práve chcete. Stačí poslať každý mesiac aspoň minimálnu splátku, ktorú máte uvedenú vo svojej zmluve o úvere.

Ako využiť splatené peniaze?

  • S Flexibilnou pôžičkou na kartu môžete splatené peniaze využívať opakovane bez ďalšieho schvaľovania.

  • Peniaze si môžete previesť na svoj bežný účet sami v mobilnej aplikácii a v Správcovi financií. Alebo nám zavolajte na klientsku linku 0850 111 118 a všetko vyriešime telefonicky.

  • S Flexibilnou kartou môžete nakúpiť v obchode, na internete, alebo s ňou platiť mobilom pomocou Peňaženky Google alebo Apple. S kartou môžete tiež vyberať hotovosť z bankomatu.

Majte svoju pôžičku pod kontrolou v mobilnej aplikácii

Splácanie nebolo nikdy jednoduchšie

U nás budete vždy vedieť, koľko, kedy a kam máte splácať. V mobilnej aplikácii Home Credit splátku zaplatíte jednoducho pomocou QR kódu.

Financie máte pevne v rukách

Peniaze si prevediete na pár kliknutí

Ovládajte Flexibilnú kartu odkiaľkoľvek

Už žiadne obavy o bezpečie

Splácanie nebolo nikdy jednoduchšie

U nás budete vždy vedieť, koľko, kedy a kam máte splácať. V mobilnej aplikácii Home Credit splátku zaplatíte jednoducho pomocou QR kódu.

Financie máte pevne v rukách

Peniaze si prevediete na pár kliknutí

Ovládajte Flexibilnú kartu odkiaľkoľvek

Už žiadne obavy o bezpečie

Stiahnite si mobilnú aplikáciu pre Android alebo iOS zadarmo.

Stiahnuť aplikáciu

Výhody karty

Karta je bez poplatkov za vybavenie a vedenie.

Splatené peniaze máte na karte k dispozícii; môžete si ich vybrať z bankomatu alebo si ich zadarmo previesť na svoj bankový účet.

Kartou môžete platiť na internete aj vo všetkých obchodoch označených logom Mastercard (v SR i v zahraničí).

Karta je bezkontaktná, takže vaše platby budú rýchle a pohodlné.

Peniaze z karty môžete čerpať opakovane bez nutnosti spisovať novú zmluvu.

Ako kartu chrániť

  • Kartu si podpíšte. Ihneď, keď kartu dostanete, ju podpíšte do podpisového prúžku na zadnej strane. Odporúčame tenkú liehovú fixku, ktorá je nezmazateľná.

  • Chráňte svoj kód PIN. Kód PIN poznáte len vy, nechajte si ho pre seba a v žiadnom prípade ho nenoste spolu s kartou.

  • Chráňte kartu pred poškodením. Dajte pozor, aby sa karta nepoškriabala alebo inak nepoškodila, nevystavujte ju vysokým teplotám alebo magnetickým poliam.

  • Stratu alebo krádež karty nám ihneď nahláste. V prípade straty alebo krádeže kartu okamžite zablokujte v mobilnej aplikácii. Alebo volajte našu linku 0850 111 118, mimo pracovný čas voľte v hlasovom automate voľbu „1“ a následne opäť „1“.

Dokumenty na stiahnutie
Nahliadnite do Úverových podmienok, sadzieb a ďalších dokumentov.
V Úverových podmienkach nájdete aj bezpečnostné limity, ktoré sme vám na karte nastavili pre vašu bezpečnosť.

Poistenie schopnosti splácať

Vybavte si k svojej Flexibilnej pôžičke na kartu kvalitné poistenie a splácajte v pokoji. Poistenie schopnosti splácať vám pomôže, keď ochoriete alebo prídete o prácu. Pozrite sa na detailné informácie k balíčkom MAXIM a MAXIM+.

Viac o poistení

Informácie o pôžičke

Koľko musím platiť najmenej?

Výšku minimálnej splátky, ktorú je potrebné vždy uhradiť, máte uvedenú v zmluve. Táto suma sa nemení a pre pripomenutie, ju uvidíte vo vašom mesačnom výpise. Každý mesiac musíte zaplatiť aspoň minimálnu splátku.

Čo ak chcem platiť inú výšku splátky?

Každý mesiac môžete splácať inú sumu, podľa toho, ako sa vám to práve hodí. Splátka ale nesmie byť nižšia ako minimálna. Presnú výšku minimálnej splátky nájdete vždy vo svojom výpise.

Čo keď zabudnem, koľko mám platiť?

Všetky potrebné informácie sa dozviete z pravidelného mesačného výpisu, ktorý dostanete vždy začiatkom mesiaca e-mailom alebo poštou. Posledných 12 výpisov nájdete vždy aj v mobilnej aplikácii a na www.SpravcaFinancii.sk.

Môžem si splátku úplne odložiť?

V prípade potreby si môžete odložiť celú splátku. Stačí nám pred dátumom jej splatnosti zavolať na klientsku linku 0850 111 118 a dohodnúť sa s operátorom. Tento jednorazový odklad je zadarmo a dlžná suma je aj počas odkladu úročená.

Môžem splatené peniaze znova využiť?

Samozrejme. Ak budete splatené peniaze opätovne potrebovať, môžete si ich previesť na svoj bežný účet v mobilnej aplikácii, v Správcovi financií, alebo nám zavolať na klientskú linku 0850 111 118, kde s vami prevod peňazí prevedieme.

S Flexibilnou kartou môžete splatené peniaze využívať napríklad pri platení kartou, prípadne si vybrať hotovosť z bankomatu.

Môžem úver predčasne splatiť?

Flexibilná pôžička je revolvingový úver. To znamená, že aj po doplatení všetkých záväzkov funguje ďalej. Aj keď bez úrokov či poplatkov. Ak chcete úver vypovedať, volajte 0850 111 118.