Keď sa chcete cítiť a vyzerať lepšie

Jana z Dubnice nad Váhom je mama troch dospievajúcich detí. Nedávno sa psychicky i finančne vysporiadala s rozpadom dlhoročného manželstva. V práci sa jej darí a verí, že má pred sebou novú etapu svojho života. Potrebovala by ale zdvihnúť sebavedomie - roky každodennej starostlivosti o deti a domácnosť a bolestivý rozvod na jej zovňajšku zanechali svoje stopy. 

Keď sa chcete cítiť a vyzerať lepšie

Pretože Jana si chce nájsť nového životného partnera, rada by sa ako žena cítila atraktívne. Zvažuje, že by si na klinike plastickej chirurgie nechala upraviť brucho a ovisnutú kožu na tvári. 


Potrebnú čiastku ale ušetrenú nemá, a pretože deti ešte nie sú finančne nezávislé, ani výhľadovo asi nebude schopná peniaze ušetriť. Aké má teda možnosti?

Zadĺžiť sa alebo nechať veci, ako sú?

Samozrejme môžeme Jane poradiť, aby sa zmierila s tým, ako vyzerá - fyzická krása nie je pre hodnotný vzťah to najpodstatnejšie. Na druhej strane ale chápeme, aká je sebadôvera na začiatku novej životnej etapy dôležitá. Jana navyše neplánuje radikálne meniť zovňajšok. Chce len upraviť tie partie, ktorých vzhľad ovplyvnili tri tehotenstvá a starosti. V jej prípade je zákrok plastického chirurga odôvodnený a môže významne zlepšiť Janinu psychiku. Stačí len zohnať peniaze.

Aj krása a zdravie sa dajú splácať

Ak Jana nemá možnosť požičať si od známych alebo, jednoducho kvôli diskrétnosti, nechce, môže si vziať úver v banke. Lepším riešením je zistiť, či klinika, na ktorej si chce nechať zákroky vykonať, ponúka možnosť financovania svojej starostlivosti na splátky. Ak áno, môže sa Jana bez obáv objednať. Zmluvu o splácaní uzavrie v priebehu niekoľkých minút priamo na klinike a sama si zvolí výšku mesačných splátok podľa svojich možností. Prajeme jej veľa šťastia.

 

Pomôcť Vám môžu tieto produkty

Lekárska starostlivosť na splátky

Ak zvažujete nadštandardný stomatologický, gynekologický alebo estetický zákrok, nájdite si pracovisko, kde si môžete dojednať spotrebiteľský úver Medifin od Home Creditu.

  • na zákroky od 3 000 Sk
  • všetko vybavíte na počkanie priamo v ordinácii
  • sami si zvolíte dobu splácania a tým aj výšku mesačnej splátky
Viac o lekárskej starostlivosti na splátky
 

Hotovostná pôžička

Ak dávate prednosť klasickej pôžičke, vezmite si tú našu. Môžete si ju zjednať on-line, telefonicky alebo osobne

  • požičiame Vám 10 000 až 150 000 Sk
  • nepotrebujete ručiteľa
  • ak s ňou nebudete spokojní, môžete pôžičku zrušiť
Viac informácií o pôžičke
Požiadať o pôžičku