Nápoveda k výpisom
Clubcard kreditnej karty Premium

  • Stačí prejsť myšou na zvýraznenú položku

    v prehliadanom výpise a hneď sa dozviete, čo znamená
Minimálna čiastka, ktorú máte zaplatiť v danom mesiaci.
Nedorazila nám od Vás splátka za predchádzajúce obdobie. Dlh sme už započítali do čiastky k úhrade. Prosím, venujte zvýšenú pozornosť tomu, aby ste tento mesiac všetko riadne zaplatili. Vyhnete sa tak zbytočnému navyšovaniu nákladov.
Ak chcete svojou kartou nakupovať bez úrokov, zaplaťte minimálne túto čiastku. Pozor, bezúročné obdobie môžete využiť iba pre platby u obchodníkov alebo pri platbe cez internet. Nedá sa využiť pre splátkové programy a výbery z bankomatu.
Dátum, ku ktorému musí byť Vaša platba najneskôr na našom účte.

Ak pri platbe použijete poštovú poukážku, prevod môže trvať až päť pracovných dní. Ak použijete prevod zo svojho účtu, počítajte s tromi pracovnými dňami.
Číslo, podľa ktorého spoznáme, že sa jedná práve o Vašu splátku. Nezabudnite ho preto vždy uviesť.
1
Čiastka, ktorú ste mohli na svojej karte využiť na konci minulého obdobia.
Peniaze, ktoré ste mali na svojej karte k dispozícii na konci obdobia.
Nová maximálna čiastka k využitiu, ktorú Vám ponúkame. Tým, že z Vašej karty vyčerpáte väčšiu čiastku, než je Váš aktuálny limit, potvrdíte nami ponúkaný úverový rámec.
Maximálna čiastka, ktorú môžete na svojej karte využiť.
Aktuálna ročná úroková sadzba platná pre hotovostné transakcie (výbery z bankomatu), nezaradené do splátkových programov. Pri čerpaní čiastky z karty nižšej ako 1 000 eur je sadzba 26,28 %, pri vyššej ako 1 000 eur len 11,88 %. Pre určenie úrokovej sadzby nezapočítavame do vyčerpanej čiastky transakcie zaradené do splátkových programov.
Aktuálna ročná úroková sadzba platná pre bezhotovostné transakcie (platby v obchodoch alebo na internete), nezaradené do splátkových programov, pri nevyužití bezúročného obdobia. Pri čerpaní čiastky z karty nižšej ako 1 000 eur je sadzba 26,28 %, pri vyššej ako 1 000 eur len 11,88 %. Pre určenie úrokovej sadzby nezapočítavame do vyčerpanej čiastky transakcie zaradené do splátkových programov.
Maximálna čiastka, ktorú môžete vybrať z bankomatu v jednom kalendárnom týždni (teda vždy v období od pondelka do nedele, vrátane).
Dátum, kedy bola transakcia uskutočnená.
Dátum, kedy bola transakcia zaúčtovaná.
Stručný popis, podľa ktorého jednoducho zistíte, o aký pohyb na účte k Vašej karte išlo.
Výška odchádzajúcej alebo prichádzajúcej platby.
Súčet všetkých transakcií, ktoré ku koncu obdobia neboli potvrdené bankou.
Clubcard body, ktoré evidujeme na Vašom konte ku koncu tohto mesiaca alebo aktuálneho mesiaca.
Clubcard body, ktoré Vám každý mesiac zašleme na účet Clubcard.
Clubcard body, ktoré ste nazbierali za dané obdobie.
Clubcard body, ktoré sme evidovali na Vašom konte k začiatku uvedeného obdobia.
Clubcard body, ktoré sme Vám dodatočne priprísali z predchádzajúceho obdobia (napríklad za neskôr zaúčtované transakcie).